Arsenal – Brentford typy, kursy, zakłady 19/02/2022

Przełamanie podczas niedawnego spotkania z Wolves poprawiło nieco humory piłkarzy oraz sympatyków popularnych The Gunners. Czy po dziewięćdziesięciu minutach rywalizacji z Pszczołami do ich konta będzie można dopisać kolejne trzy oczka? Arsenal – Brentford typy, kursy, zakłady.

Arsenal – Brentford typy warte uwagi

Standardowo wyselekcjonowaliśmy dla Was kilka najlepszych propozycji bukmacherskich związanych z omawianym starciem. Oto efekty naszej pracy:

arsenal brentford typy

Zainteresowanych odsyłamy także do jednego z naszych kolejnych tekstów. Dotyczy on zmagań na linii West Ham – Newcastle.

Arsenal strzeli gola w obu połowach

Poszukując informacji o obu zespołach, zauważyliśmy, iż gospodarze prawdopodobnie przystąpią do tego pojedynku w najmocniejszym z możliwych zestawień. Próżno bowiem szukać w ich składzie kontuzji bądź zawieszeń za kartki. W takiej sytuacji ofensywni gracze powinni pokusić się o zdobycz bramkową w każdej z połów tego meczu.

Gospodarze powyżej 6.5 rzutów rożnych

Nie ukrywamy, iż mocno liczymy na to, że to Arsenal będzie zespołem prowadzącym grę w opisywanym starciu. W przypadku takiego scenariusza ich częsty pobyt w okolicach szesnastki gości jest właściwie przymusem. Defensorzy Brentford mogą w takich okolicznościach często ratować się próbą wybicia piłki poza linię końcową. Arsenal w trakcie swoich meczów dość często próbuje stworzyć zagrożenie właśnie po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie również i tym razem.

Arsenal będzie wygrywał do przerwy, a także zwycięży w całym spotkaniu

arsenal brentford typy

Trzecia z propozycji zawartych w akapicie Arsenal – Brentford typy warte uwagi jest bardzo podobna do tej pierwszej. Różnica polega jednak na tym, że tutaj podopieczni Mikela Artety musieliby oprócz strzelenia bramek także zwyciężyć zarówno w pierwszych, jak i drugich czterdziestu pięciu minutach. Czy ich na to stać? Oczywiście, że tak!

Arsenal – Brentford kursy

Tak duże różnice w kursach bukmacherskich na zwycięstwo każdej z drużyn nie powinny nikogo dziwić. Mamy wszak do czynienia z dwoma zespołami znajdującymi się w tej chwili na totalnie odległych “biegunach”.

Bukmacher Arsenal Remis Brentford
Fortuna 1.45 4.30 8.70
STS 1.45 4.30 7.80
PZBUK 1.40 4.60 8.00
Betclic 1.45 4.50 7.40
forBET 1.45 4.50 7.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli chodzi natomiast o formę Arsenalu oraz Brentford, to podczas kilku minionych tygodni spotkania z ich udziałem kończyły się następującymi wynikami:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Arsenal – Brentford 4:0 (1 września 2021)
Brentford – Arsenal 2:0 (13 sierpnia 2021)
Arsenal – Brentford 2:3 (10 czerwca 2020)
5 ostatnich meczów Arsenalu
Wolves – Arsenal 0:1
Arsenal – Burnley 0:0
Arsenal – Liverpool 0:2
Liverpool – Arsenal 0:0

Nottingham – Arsenal 1:0
5 ostatnich meczów Brentford
Brentford – Crystal Palace 0:0
Man City – Brentford 2:0
Everton – Brantford 4:1
Brentford – Wolves 1:2
Brentford – Man Utd 1:3

Arsenal – Brentford prognozy

Wydaje się, że Brentford to aktualnie jeden z wymarzonych przeciwników dla większości zespołów w Premier League. The Bees pozostają bez wygranej od grubo ponad miesiąca i niewiele wskazuje na to, jakoby ta sytuacja miała nagle ulec zmianie. Według naszych przewidywań drużyna Arsenalu nie będzie miała raczej zbytnich problemów z pokonaniem czternastej drużyny w ligowej stawce.

Arsenal – Brentford najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Arsenal F.C. – Brentford F.C. ?

Starcie to będzie miało miejsce na Emirates Stadium w Londynie.

  • Arsenal – Brentford typy, co należy grać?

Z uwagi na duże prawdopodobieństwo zwycięstwa gospodarzy w dzisiejszych propozycjach znalazło się sporo typów odnoszących się do dorobku bramkowego popularnych The Gunners. Jest jednak co nieco o rzutach rożnych, lecz szczegółów dowiecie się podczas lektury akapitu zatytułowanego Arsenal – Brentford typy warte uwagi.

0 0 votes
Article Rating