PZBuk kod promocyjny 2024 : PZMAX – freebet 250 zł

PZBuk kod promocyjny to: PZMAX. Rejestrując się z kodem uzyskasz dostęp do najwyższego bonusu powitalnego. To freebet 250 złotych. Kod podajesz przy rejestracji konta.

5 rating
PZbuk Kod Promocyiny
Bonus na start 250 zł
 • ⭐ Freebet 250 PLN
 • ⭐ Kupon dnia +10% do wygranych
 • ⭐ Wybierz swoją ofertę, odbierz freebet i ciesz się z dodatkowej gotówki!
PZMAX
Kopiuj
Sprawdzone 16/06/2024
97 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jaki jest PZBuk kod promocyjny?

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod promocyjny to: PZMAX. Dzięki kodowi promocyjnemu masz możliwość odebrania aktualnie najlepszego bonusu na start. Jest nim darmowy zakład o najwyższej wartości, a więc 250 złotych, naliczany od pierwszego depozytu.

pzbuk kod bonusowy

Jak zarejestrować się w PZBuk z kodem promocyjnym?

W zakładach bukmacherskich PZBuk rejestracja składa się z trzech nieskomplikowanych kroków. Właśnie tyle dzieli Cię od założenia konta, w trakcie którego możesz aktywować w PZBuk kod promocyjny. Jak to dokładnie zrobić? Zobacz poniżej na opis krok po kroku.

 1. Przejdź do bukmachera z wykorzystaniem linku dostępnego w naszym tekście.
 2. Dzięki temu zostaniesz przekierowany bezpośrednio do formularza rejestracyjnego.
 3. Wprowadź e-mail, numer telefonu, hasło i zaakceptuj regulamin.
 4. Naciśnij “kontynuuj”.
 5. W kolejnym kroku uzupełnij dane osobowe.
 6. Podaj PZBuk kod promocyjny: PZMAX.
 7. Postępuj według wskazówek i aktywuj swoje konto.

pzbuk kod bonusowy rejestracja

To wszystko. Możesz się zalogować i odebrać bonus powitalny o wartości 250 złotych. To freebet, który jest dostępny ze wskazanym kodem promocyjnym.

Różne bonusy i promocje w PZBuk

PZBuk bonus
Wysokość bonusu
Kod bonusowy PZBuk

Freebet

 

do 250 zł

 

PZBuk Kod Bonusowy - PZMAX

Kupon dnia

 

10% do wygranych

 

PZBuk Kod Bonusowy - PZMAX

Sklep Gracza

 

odbieraj bonusy

 

PZBuk Kod Bonusowy - PZMAX

W ofercie powitalnej PZBuk znalazł się freebet 250 złotych. To najwyższy bonus powitalny, ale jeżeli uważasz, że nie spełnisz jego wymagań, możesz odebrać jeden z niższych darmowych zakładów. Wszelkie szczegóły zamieściłem poniżej.

PZBuk bonus freebet 250 złotych

Najpierw sprawdź proszę, jak odebrać najwyższy w PZBuk bonus, a więc wspomniany już kilka razy freebet 250 złotych.

 1. Zarejestruj się z kodem promocyjnym PZMAX.
 2. Wpłać na pierwszy depozyt minimum 250 złotych.
 3. Zagraj za swój depozyt kupon akumulowany z kursem min. 3.00.
 4. Niezależnie od tego czy będzie wygrany czy przegrany, otrzymasz freebet 250 złotych.
 5. Darmowy zakład wykorzystasz na kuponie akumulowanym z kursem min. 2.00.
 6. Wygrana to gotówka, która nie podlega dalszemu obrotowi.

Więc najpierw wymagana jest rejestracja, a później wpłata minimum 250 złotych i dokładnie za tyle samo postawienie pierwszego zakładu. W nagrodę bez względu na rozliczenie kuponu zostaniesz nagrodzony freebetem.

PZBuk freebet

Tak jak wspomniałem, jeżeli 250 złotych wpłaty wydaje Ci się dużo, możesz skorzystać z alternatywnych opcji, a oto one:

 • wpłata od 50 do 99 zł – freebet 50 złotych
 • wpłata od 100 do 149 zł – freebet 100 złotych
 • wpłata od 150 do 199 zł – freebet 150 złotych
 • wpłata od 200 do 249 zł – freebet 200 złotych

Wysokość pierwszego depozytu determinuje jaki w PZBuk freebet otrzymasz. Pamiętaj, że po dokonaniu wpłaty, musisz za całość depozytu zagrać na pierwszym spełniającym wymagania bukmachera kuponie. Dopiero wówczas na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład wskazany w regulaminie oferty powitalnej.

Sklep Gracza w PZBuk

Dość oczywistą ofertą, która nie zawsze jest taka oczywista w przypadku konkurencyjnych podmiotów bukmacherskich jest Sklep Gracza. PZBuk oferuje go w połączeniu z programem lojalnościowym. To właśnie w Sklepie Gracza możesz zamienić zebrane punkty lojalnościowe na cenne bonusy. Warto posłużyć się w tym miejscu kilkoma przykładami. Wśród oferowanych bonusów znajdziesz między innymi darmowe zakłady, bonusy od wpłaty oraz cashbacki. To oczywiście jeszcze nie wszystko i warto śledzić aktualną ofertę bukmachera.

Punkty lojalnościowe można zbierać za przeróżną aktywność. Począwszy od codziennego logowania, które jest nagradzane 20 punktami, przez weryfikację tożsamości za którą otrzymasz 500 punktów, a kończąc przykładowo na 10 punktach za każde 5 złotych wydane na zakłady bukmacherskie.

Mega Kurs w PZBuk

Mega Kurs to klasyczna oferta, która podwyższa kursy dla najlepszych wydarzeń zdaniem bukmachera. W zakładce możesz znaleźć każdego dnia wyróżnione mecze sportowe i możliwość zagrania zakładów po podwyższonych kursach bukmacherskich. Dzięki temu możesz wygrać nawet od kilku do kilkudziesięciu procent więcej, aniżeli w standardowej ofercie kursowej bukmachera.

Codzienny Wzmacniacz akcji dla graczy

Codzienny Wzmacniacz to określenie akcji Happy Hours na stronie bukmachera PZBuk. Bukmacher w ten sposób powiększa wygrane o 10% na jednym kuponie dziennie. Warto zapoznać się, jakich wydarzeń dotyczy ta oferta i w jaki sposób są powiększane wygrane, gdyż zmienia się to niemal każdego albo co kilka dni.

Metody wpłaty i wypłaty

Minimalna kwota depozytu wynosi 5 złotych i taka sama wartość tyczy się też minimalnej kwoty wypłaty. PZBuk obsługuje zarówno jedne, jak i drugie transakcje systemem Przelewy24. Dodatkowo deponowanie środków możliwe jest za pośrednictwem BLIK-a oraz kart płatniczych. Jeszcze jakiś czas temu możliwe było wykorzystywanie do wpłat Paysafecard, ale bukmacher odszedł od tej możliwości, zważywszy pewnie na niską popularność.

 • Przelewy24
 • Karty płatnicze
 • BLIK

Wszystkie wpłaty i wypłaty w PZBuk są wolne od prowizji, co należy docenić. Płatności realizowane są też natychmiastowo. Depozyt znajdzie się na Twoim koncie już w kilka sekund, a wypłata na rachunku bankowym średnio w kilka minut. Ponadto, aby lepiej poznać mocne i słabe strony bukmachera, możesz przeczytać naszą recenzję tutaj PZBuk opinie.

Oferta zakładów w PZBuk

Bukmacher PZBuk posiada wiele zakładów w swojej ofercie. Są to zakłady sportowe, zakłady na esport, gry karciane oraz sporty wirtualne. Każdy znajdzie zatem coś odpowiedniego dla siebie i wierzę, że Ty także.

Warto w tym miejscu omówić te najpopularniejsze, a więc zakłady sportowe. Możliwe jest obstawianie kilkudziesięciu dyscyplin, gdzie prym wiodą tak atrakcyjne sporty, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie oraz tenis ziemny.

PZBuk oferta zakladow

Bukmacher posiada także transmisje z NBA, ale oprócz tego, nie oferuje więcej streamingu. Można jednak u niego stawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Dostrzec można spory wybór rynków bukmacherskich, gdzie w przypadku piłki nożnej jest to przykładowo około 300 rynków dla pojedynczych najpopularniejszych wydarzeń. Gracze chwalą sobie także atrakcyjność kursów bukmacherskich, co zresztą mogę w tym miejscu z pełną odpowiedzialnością potwierdzić.

PZBuk oferuje więc wyjątkowo ciekawą ofertę, ale to nie tylko zakłady sportowe, ale też wspomniane już wyżej zakłady na esport czy sporty wirtualne. Coś dla siebie znajdą także fani zakładów na gry karciane.

PZBuk kod promocyjny na telefonie komórkowym

Jeżeli masz taką chęć, możesz aktywować w PZBuk kod promocyjny na telefonie i także w ten sposób ruszyć po najwyższy bonus powitalny, którym jest wspomniany już przeze mnie w tekście freebet do 250 złotych. Jak aktywować kod promocyjny PZBuk na telefonie?

 1. Przejdź na stronę mobilną lub pobierz aplikację bukmachera
 2. Uruchom formularz rejestracyjny
 3. Podaj w nim swoje dane
 4. Uzupełnij PZBuk kod promocyjny: PZMAX
 5. Aktywuj konto, zaloguj się i odbierz bonusy

Całość rejestracji, podobnie zresztą jak na stronie internetowej, zajmuje około 1 minuty. Tyle dzieli Cię od odebrania freebetu 250 złotych.

Nasza końcowa opinia o PZBuk

Musimy pochwalić PZBuk jako czołowego operatora. Owszem, można zauważyć, że brakuje mu jeszcze nieco do tuzów polskiego rynku, ale krok po kroku ulepsza on swoją ofertę i poszerza swoją strefę wpływów. Już teraz można wyróżnić atrakcyjny bonus powitalny, którego każdy gracz może dostosować do własnych potrzeb względem wartości pierwszego doładowania. PZBuk ma także do zaoferowania wiele promocji dla zarejestrowanych graczy. Sporo jest także zakładów i rynków bukmacherskich, a wrażenie robią atrakcyjne dla gracza kursy bukmacherskie. To, do czego można się doczepić to brak bonusu bez depozytu oraz nieco mało dostępnych form doładowania konta, aczkolwiek BLIK, przelewy natychmiastowe i karty zadowolą większość graczy u tego bukmachera.

FAQ: Twoje pytania o PZBuk kod promocyjny

Jaki jest PZBuk kod promocyjny?

W PZbuk kod promocyjny na najwyższy bonus to PZMAX.

Co daje kod promocyjny PZBuk?

Z kodem promocyjnym PZBuk otrzymasz freebet do 250 złotych od swojego pierwszego doładowania konta. Aktualnie jest to najwyższy bonus powitalny u tego bukmachera.

Gdzie wpisać kod bonusowy w PZBuk?

W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy podajesz podczas rejestracji konta. Okienko do wpisania kodu znajduje się w formularzu rejestracyjnym.