Arsenal – Liverpool typy, kursy, zakłady i transmisja, gdzie obejrzeć? (Premier League, 09.10.2022)

Przed zawodnikami The Gunners kolejny wielki test. Jak Gabriel Jesus i spółka spiszą się w rywalizacji z niezwykle groźnymi podopiecznymi Jurgena Kloppa? Arsenal – Liverpool gdzie obejrzeć, typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Arsenal – Liverpool typy warte uwagi

Brak Wam pomysłu na ciekawe Arsenal – Liverpoo typy? Sprawdźcie więc czym prędzej nasze świeżutkie propozycje:

Nieoczekiwana zamiana miejsc

Raptem kilka miesięcy wcześniej nikt o zdrowych zmysłach nie pomyślałbym o tym, że Kanonierzy mogą obejmować pozycję lidera Premier League. Mikel Arteta był przecież jedną nogą poza ekipą z Emirates, a zespół notował bardzo kiepskie wyniki.

Wszystko na przestrzeni bardzo krótkiego czasu zmieniło się praktycznie o 180 stopni. W tej chwili londyńczycy to ekipa, której z pewnością należy się obawiać. Przez moment myśleliśmy nawet, aby Arsenal – Liverpool typy dotyczyły ich bezpośredniego zwycięstwa. Ostatecznie stanęło jednak na tym, że powinno udać im się wygrać przynajmniej jedną z połów.

arsenal-liverpool-typy

Czy ktoś wypychany niemal siłą z jednej drużyny w drugiej może odnaleźć się niemal idealnie? Przykład Gabriela Jesusa pokazuje, że absolutnie tak. Jeśli Brazylijczyk zdoła utrzymać swoją imponującą formę, to trafienie przeciw Liverpoolowi powinno być tylko kwestią czasu.

W przypadku gdyby tego popołudnia jego celownik był nieco zwichrowany, to gwiazdą wieczoru równie dobrze może zostać napastnik rywali tj. Roberto Firmino. Starszy kolega z reprezentacji także poczyna sobie w ostatnich tygodniach wyjątkowo dobrze. Canarinhos będą mieli z tej dwójki na mistrzostwach ogromną pociechę. Zobaczycie!

Bezpośrednie mecze Arsenal – Liverpool

  • Arsenal – Liverpool 0:2
  • Arsenal – Liverpool 0:2
  • Liverpool – Arsenal 0:0

Gdzie obejrzeć spotkanie Arsenal – Liverpool?

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna wyłącznie na Viaplay, gdyż platforma ta wykupiła prawa do ligi angielskiej na kilka sezonów do przodu.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Kiedy i o której mecz Arsenal – Liverpool?

Początek omawianego starcia zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 9 października 2022 roku.

Raptem kilkadziesiąt godzin wcześniej na obiekcie w błękitnej części Manchesteru będzie równie ciekawie. Tamtejsi Obywatele będą się bowiem mierzyć z zespołem Southampton. Kilka słów o tym pojedynku znajdziecie pod niniejszym linkiem.