Kiedy gra reprezentacja Polski, o której mecz Polska – Niemcy na MŚ siatkarek 2022?

Kiedy gra reprezentacja Polski, o której mecz Polska – Niemcy na MŚ siatkarek 2022?

Przed reprezentantkami naszego kraju ostatnia z potyczek grupowych. Jak Biało-czerwone spiszą się w meczu przeciwko sąsiadkom zza zachodniej granicy? Polska – Niemcy kiedy, o której i gdzie transmisja. Zapraszamy do lektury.

Kiedy Polska – Niemcy? O której godzinie?

Kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022 to aktualnie jedno z najczęściej zadawanych pytań. Spora popularność podopiecznych Stefano Lavariniego niezwykle cieszy, ale jesteśmy przekonani, że z biegiem czasu ich sława będzie sięgała jeszcze dalej. Być może nie będzie to miało jeszcze miejsca po starciu z Niemkami, które to rozpocznie się punktualnie o godz. 20:30 w dniu 8 października tego roku, ale w niedalekiej przyszłości jak najbardziej.

Gdzie oglądać Polska – Niemcy? Transmisja

Relacja na żywo z tego pojedynku już tradycyjnie będzie dostępna zarówno na antenach stacji TVP Sport oraz Polsat Sport, a także na stronie internetowej jak i w aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Luźna głowa

Horror, jaki zapewniły gospodynie wszystkim kibicom zgromadzonym w Atlas Arenie, ciężko opisać słowami. Wszystko ostatecznie skończyło się jednak szczęśliwie i to jest rzecz jasna najistotniejsze. Mimo ogromnego zmęczenia nasze dziewczyny będą więc przystępować do ostatniego grupowego starcia z tzw. chłodną głową. Nic nie zależy bowiem od rywalek. To Polki są kowalami swojego losu.

Niemki, jako zdecydowanie najsłabsza z drużyn nie powinny sprawić Olivii Różański i jej reprezentacyjnym koleżankom jakichś większych problemów. Pamiętajmy jednakże, iż jest to tylko sport. Dyspozycja dnia czy też niespodziewany uraz którejś z kluczowych zawodniczek może być równoznaczny z klęską. Mamy jednak nadzieję, że z takiego typu historią nie spotkamy się właśnie podczas sobotniego boju. Ćwierćfinał na Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 czeka. Najwyższa pora się w nim wreszcie zameldować.