Arsenal – PSV typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (20.10.2022)

Czas na kolejne emocjonujące pojedynki w ramach rozgrywek Ligi Europy. Przygotowaliśmy specjalnie na starcie Arsenal – PSV typy, które pomogą w obstawianiu.

Arsenal – PSV (20.10.2022)

Rozgrywany w Londynie pojedynek Arsenal – PSV będzie jedynym spotkaniem w ramach Ligi Europy tego dnia. W grupie A, czwartkowi rywale są faworytami do awansu do dalszej fazy rozgrywek. Nic dziwnego, obydwa zespoły w tym sezonie zachwycają skutecznością.

arsenal - psv typy

Kanonierzy w tegorocznej edycji rozgrywek Ligi Europy nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Po 3 meczach mają w dorobku 3 wygrane i praktycznie tylko katastrofa pozbawiłaby ich awansu do fazy pucharowej. Również w lidze angielskiej londyńczycy zachwycają, po 10 rozegranych meczach The Gunners przewodzą w tabeli z przewagą 4 oczek nad drugim Manchesterem City. Zespół z Eindhoven w obecnych rozgrywkach zanotował 2 zwycięstwa i remis. W rozgrywkach w Holandii PSV jest 2 i traci punkt do liderującego Ajaxu Amsterdam.

Arsenal – PSV wyniki bezpośrednich meczów

  • Arsenal – PSV 1:1
  • PSV – Arsenal 1:0
  • PSV – Arsenal 1:1
  • Arsenal – PSV 1:0
  • Arsenal – PSV 0:0

Do tej pory zespoły te rozegrały między sobą 6 bezpośrednich pojedynków. Ostatni z nich w 2007 roku. Drużyna z Londynu zaliczyła 2 zwycięstwa, PSV- jedno, 3-krotnie padał remis.

Arsenal – PSV typy bukmacherskie

Analizując obecną formę obydwu drużyn, przygotowaliśmy na mecz Arsenal – PSV typy, które według nas mają największą szansę realizacji. Naszym zdaniem czwartkowe starcie zakończy się zwycięstwem podopiecznym Mikela Artety. Kanonierzy w tym sezonie spisują się wyśmienicie (zarówno w europejskich pucharach jak i lidze) i także w tym spotkaniu powinni być góra. Spoglądając w wyniki londyńczyków widzimy, że wygrali oni 14 z 15 ostatnich pojedynków. Drugą opcją, którą warto rozważyć jest to, że obydwa kluby zakończą to spotkanie z golem. Taka sytuacja miała miejsce w 12 z 15 ostatnich meczów rozegranych przez ekipę PSV.

Arsenal – PSV kursy bukmacherskie

Czwartkowe starcie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest zespół Arsenalu Londyn.

Arsenal – PSV gdzie oglądać?

Z pojedynku Arsenal – PSV transmisja dostępna będzie w serwisie Viaplay. Początek starcia o godzinie 19:00.