Arsenal – West Ham typy, kursy i zapowiedź (26.12.2022)

The Boxing Day to wieloletnia angielska tradycja, którą każdy kibic piłki nożnej wyczekuje z przysłowiowymi wypiekami na twarzy. Sprawdźcie więc nasze świeżutkie Arsenal – West Ham typy stworzone specjalnie na potrzeby tego spotkania.

Arsenal – West Ham typy i przewidywania

Przed Mikelem Artetą prawdopodobnie najważniejsze pół roku w całej jego dotychczasowej karierze trenerskiej. Na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy rozstrzygnie się bowiem, czy do północnej części angielskiej stolicy, a konkretnie dzielnicy Holloway trafi pierwsze piłkarskie mistrzostwo kraju od przeszło osiemnastu lat.

arsenal-west-ham

Szanse są dość spore. Dystans do końca rozgrywek, a także klasa głównych rywali mogą jednak stanąć na przeszkodzie, czego większość fanów The Gunners jest chyba doskonale świadoma.

Aby w ogóle marzyć o osiągnięciu wielkiego sukcesu, nie wolno pękać przed żadnym z ligowych rywali. Nawet jeśli jest nim jeden z odwiecznych przeciwników tj. West Ham United.

Potencjał oraz dużo większy poziom czysto sportowy predysponują gospodarzy do sięgnięcia po komplet oczek. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości. Sam triumf łatwo jednakże zapewne nie przyjdzie. Potyczki derbowe często rządziły się swoimi prawami i prawdopodobnie identycznie będzie także i tym razem.

Zdobycz bramkowa po każdej ze stron rywalizacji jest bardzo, ale to bardzo możliwa. Z tego też powodu w sekcji Arsenal – West Ham typy musiała pojawić się propozycja, zgodnie z którą obie drużyny strzelą gola.

Arsenal – West Ham ostatnie wyniki

Mundialowa przerwa wymusiła na obu ekipach rozegranie przynajmniej kilku spotkań sparingowych, aby móc pozostać w rytmie meczowym. Z rywalami o zdecydowanie wyższej klasie mierzyli się Kanonierzy i w większości przypadków spisali się przynajmniej poprawnie. Prawdziwym testem aktualnej dyspozycji będzie jednak oczywiście pierwszy mecz o stawkę. Swoje przypuszczenia co do jego rozstrzygnięcia mamy, o czym wspominamy zresztą w jednym z poprzednich akapitów.

Ostatnie mecze Arsenalu

  • Arsenal – Juventus 0:2
  • Arsenal – Milan 2:1
  • Arsenal – Lyon 3:1

Ostatnie mecze West Hamu

  • Fulham – West Ham 1:1
  • Udinese – West Ham 1:3
  • Cambridge Utd – West Ham 2:4

Arsenal – West Ham bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku ostatnich bezpośrednich potyczek wyniki rywalizacji Arsenal – West Ham przedstawiały się następująco:

  • West Ham – Arsenal 1:2
  • Arsenal – West Ham 2:0
  • West Ham – Arsenal 3:3

Jak widać stroną dominującą byli zwykle The Gunners. Miano lidera Premier League zobowiązuje, dlatego też każdy inny scenariusz aniżeli ich triumf w najbliższym starciu będzie z pewnością rozpatrywany w charakterze sensacji.

Arsenal – West Ham kursy bukmacherskie

Jako że Arsenal – West Ham typy zostały już oficjalnie przedstawione oraz opisane, to pora zapoznać się z informacją, kto zdaniem legalnych polskich bukmacherów ma większe szanse na końcowy sukces. Tutaj akurat nie ma większych niespodzianek. Wygrana podopiecznych Mikela Artety wyceniania jest niżej, a więc tym samym wiara w ich zwycięstwo jest znacznie, znacznie większa.

Wygrana Arsenalu – 1.53

Remis – 4.40

Wygrana West Hamu – 6.20

Gdzie oglądać Arsenal – West Ham? Transmisja

O której Arsenal – West Ham? Odpowiedź na to pytanie jest akurat bardzo prosta. Pierwszy gwizdek zmagań na Emirates Stadium powinien wybrzmieć punktualnie o 21:00 w dniu 26 grudnia 2022 roku. Transmisja na żywo rzecz jasna wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay.