Świątek – Rybakina typy i kursy na finał World Tennis League, gdzie oglądać?

Czas na finał World Tennis League 2022. Iga Świątek zagra przeciwko Elenie Rybakinie. Czy Polka dopisze do swojego konta czwartą wygraną z rzędu w Dubaju? Zobacz nasze na Świątek – Rybakina typy i kursy bukmacherskie.

Iga Świątek – Elena Rybakina typy (24.12.2022)

W swoim ostatnim meczu podczas World Tennis League, Iga Świątek zagra przeciwko Elenie Rybakinie. To finał World Tennis League. Czy Iga i jej drużyna The Kites wygrają turniej w Dubaju? Polka póki co znacząco przyczynia się do sukcesów swojej drużyny. Iga wygrała każdy z trzech meczów i to stosunkiem setów 2:0. Polka pokonywała kolejno Carolinę Garcię, Anastasiję Pawluczenkową oraz Arynę Sabalenkę. Czas na mecz Świątek – Rybakina w finale World Tennis League.

Świątek - Rybakina typy

Iga jest zdecydowaną faworytką bukmacherów. I nie może to dziwić, kiedy spojrzymy na to, co wyprawia na kortach w Dubaju. Polka z meczu na mecz jest coraz lepszą wersją siebie, a w ostatnim starciu dosłownie zmiotła z kortu Arynę Sabalenkę. To kapitalna informacja przed zbliżającym się Australian Open. Elena Rybakina wcale nie musi być jednak łatwą rywalką w finale World Tennis League.

Tenisistka z Kazachstanu zagrała do tej pory w Dubaju dwa mecze. Najpierw po szalonym starciu, wygrała w super-tiebraku z Aryną Sabalenką, a później 2:0 ograła Garcię. Francuzka postawiła twarde warunki tylko w pierwszym secie.

My jednak stawiamy na Świątek – Rybakina typy na kolejną wygraną Igi. Przeczuwamy, że kolejny raz Iga wygra 2:0. Takim stosunkiem setów Polka kończyła swoje trzy ostatnie mecze. Mało tego, 6 z 6 ostatnich wygranych Świątek to właśnie wynik 2:0. Polka do tej pory raz rywalizowała przeciwko Rybakinie. W 2021 roku na turnieju w Ostrawie, Iga nie pozostawiła złudzeń, wygrywając 2:0. Rybakina postawiła się jedynie w pierwszym secie, kończonym w tie-breaku. W drugim była w stanie urwać Idze tylko dwa gemy.

Bezpośrednie mecze Świątek – Rybakina

  • Świątek – Rybakina 2:0 (Ostrawa 2021)

Kiedy gra Świątek? O której godzinie finał World Tennis League?

Mecz Świątek – Rybakina już 24 grudnia 2022 roku, a więc w Wigilię. Rozpocznie się około godziny 15:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Rybakina? Transmisja finału World Tennis League 2022

Transmisja Świątek – Rybakina na Canal+ Sport. Ponadto mecz będzie można obejrzeć za darmo u legalnego bukmachera Betclic. Wymagana jest rejestracja konta (trwa około 30 sekund).

Oglądaj tutaj