Aston Villa – Burnley typy, kursy 18/12/2021

Nie da się ukryć, że odsetek fanów The Villans w Polsce zdecydowanie wzrósł. Czy zespół, którego ważną postacią jest Matty Cash odniesie kolejne ligowe zwycięstwo? Aston Villa typy, kursy, zakłady. Zapraszamy do lektury.

Aston Villa – Burnley typy warte uwagi

Oto trzy najciekawsze zakłady związane z opisywaną potyczką:

aston-villa-burnley-typy

Jeśli chcielibyście poczytać również o innych spotkaniach bieżącej kolejki Premier League, to odsyłamy do pozostałych artykułów z tej serii. W jednym z ostatnich tekstów poruszyliśmy np. tematykę starcia pomiędzy Leeds a Arsenalem.

Aston Villa wygra całe spotkanie

Pozytywny wpływ Stevena Gerrarda na drużynę z Birmingham widoczny jest niemal na każdym kroku. W pojedynkach z nieco silniejszymi rywalami brakowało im ostatnimi czasy nieco szczęścia, lecz już podczas rywalizacji z ekipami na podobnym poziomie wyglądało to o niebo lepiej. Tak się składa, że podopieczni Seana Dyche'a należą raczej do drugiej z tych grup, a być może nawet i trzeciej, która skupia zespoły słabsze. Uważamy więc, że popularne Lwy zatriumfują i to na ich konto wpadnie w sobotnie kolejny komplet punktów.

Poniżej 10.5 rzutów rożnych

Pierwszy z dwóch zakładów zahaczających o tematykę statystyczną, jaki znalazł się w naszym dzisiejszym artykule. Geneza jego zamieszczenia jest krótka i prosta. Obie ekipy nie przodują w zestawieniach obejmujących drużyny najczęściej dośrodkowujące w pole karne z narożnika boiska. Powiemy nawet więcej. One zajmują raczej lokaty na szarym końcu tej listy. Postanowiliśmy więc, że spróbujemy z zakładem underowym. Czy to dobra decyzja? Przekonamy się niebawem.

Goście otrzymają więcej żółtych kartek

Ostatnia z propozycji zawartych w akapicie Aston Villa – Burnley typy warte uwagi wyda się z pewnością większości z Was nieco ryzykowna. Jest w tym sporo prawdy, gdyż zgodnie z dostępnymi statystykami obie ekipy były karane dokładnie tyle samo razy. Tym razem dużo będzie jednak zależało od aktualnej dyspozycji. Gospodarze przez wzgląd na swoją dobrą formę będą chcieli z pewnością zdominować The Clarets. Przyjezdni z uwagi na brak argumentów czysto sportowych zechcą bez wątpienia w jakiś sposób na takie działania odpowiedzieć. Niestety jedynym wyjściem będzie tzw. użycie siły w postaci fauli, których konsekwencją będą żółte kartki.

Aston Villa – Burnley kursy

Kursy bukmacherskie na to spotkanie przedstawiają się natomiast następująco:

Bukmacher Aston Villa Remis Burnley
Fortuna 1.72 3.85 4.50
STS 1.75 3.70 4.45
Betclic 1.75 3.80 4.60
LVBET 1.77 4.10 4.40
forBET 1.75 3.80 4.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Z opisywanej dwójki zdecydowanie lepszymi wynikami mogą się ostatnio pochwalić zawodnicy z Birmingham. Oto dowody takiego stanu rzeczy:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Burnley – Aston Villa 3:2 (27 stycznia 2021)
Aston Villa – Burnley 0:0 (17 grudnia 2020)
Burnley – Aston Villa 1:2 (1 stycznia 2020)
5 ostatnich spotkań Aston Villi
Norwich – Aston Villa 0:2
Liverpool – Aston Villa 1:0
Aston Villa – Leicester 2:1
Aston Villa – Man City 1:2
Crystal Palace – Aston Villa 1:2
5 ostatnich spotkań Burnley
Burnley – West Ham 0:0
Newcastle – Burnley 1:0
Wolves – Burnley 0:0
Burnley – Crystal Palace 3:3
Chelsea – Burnley 1:1

Aston Villa – Burnley przewidywane składy

Z dużą dozą prawdopodobieństwa wyjściowe jedenastki obydwu drużyn będą prezentować się w sposób przedstawiony poniżej:

ASTON VILLA: Martinez – Targett, Mings, Konsa, Cash – McGinn, Luiz, Ramsey – Young, Watkins, Buendia

BURNLEY: Pope – Taylor, Tarkowski, Collins, Lowton – Westwood, Gundmundsson, Brownhill, McNeil – Wood, Cornet

Steven Gerrard nie preferuje zbyt znaczących eksperymentów, stąd też skład jego zespołu będzie niemal identyczny z tym, jaki rozpoczynał niedawną rywalizację z Norwich. W przypadku Burnley może dojść do kilku zmian, lecz trzon drużyny powinien zostać raczej taki sam.

Aston Villa – Burnley prognozy

Zdaje się, że kultowy efekt “nowej miotły” zadziałał również w przypadku Aston Villi. The Villans od momentu przejęcia przez Stevena Gerrarda notują bowiem bardzo dobre wyniki. Przy korzystnych wynikach innych spotkań jest nawet szansa, że na koniec 18. serii gier zameldują się w czołowej dziesiątce, choć jeszcze kilka tygodni wcześniej zdecydowanie bliżej było im do strefy spadkowej. W futbolu pozytywne niespodzianki są jednak najpiękniejszy. Oby było ich jeszcze więcej!

Aston Villa – Burnley pytania od graczy

  • Gdzie mogę obejrzeć spotkanie Aston Villa F.C. – Burnley F.C. ?

Potyczka ta będzie transmitowana na antenie stacji Canal + Now.

  • Gdzie znajdę najlepszy kursy na ten mecz?

Odpowiedź na to niezwykle często zadawane pytanie znajduje się w akapicie zatytułowanym Aston Villa – Burnley kursy.

0 0 votes
Article Rating