Aston Villa – Watford typy, kursy, pytania

Kilka dni temu Aston Villa przekonała się boleśnie, że rywalizacja z drużynami z dołu tabeli nie należy do prostych i uległa Newcastle 0:1. Trudno nam uwierzyć w to, że równie kiepski będzie wynik spotkania z Szerszeniami. Nie poszliśmy jednak na łatwiznę i zaproponowaliśmy typy inne niż zwycięstwo piłkarzy z Birmingham. Aston Villa – Watford typy, kursy, pytania. Serdecznie zapraszamy.

Aston Villa – Watford typy warte uwagi

Oto nasze najlepsze propozycje na ten mecz:

aston villa watford typy

Jeśli jeszcze Wam mało ciekawych informacji związanych ze spotkaniami angielskiej ekstraklasy, to sprawdźcie nasz kolejny artykuł poruszający tematykę jednego z meczów tychże rozgrywek. Znajdziecie go tutaj.

Watford nie strzeli gola

To odważny typ, ale poparty jedną ważną statystyką. Szerszenie ostatniego gola zdobyły…15 stycznia! W ostatnich 4 meczach nie były w stanie trafić do siatki rywala i niewiele wskazuje, aby ten impas miał mieć koniec na Villa Park.

Przedział goli: 1-2

aston villa watford typy

Kibice zarówno jednej jak i drugiej drużyny nie przywykli do bezbramkowych remisów swoich pupili. Bardziej pragmatyczne podejście do spotkania Watfordu spowoduje, że nie będzie większych szans na festiwal strzelecki, jednak defensywa przyjezdnych jest na tyle dziurawa, że jedna lub dwie bramki z pewnością padną.

Dokładny wynik w grupie: 1-0, 2-0, 3-0

Podtrzymujemy, że spotkanie powinno przebiegać pod dyktando gospodarzy, a Watford nie stworzy sobie wielu szans, aby pokonać Emiliano Martineza. Najbardziej prawdopodobne scenariusze to według nas zwycięstwo w stosunku 1-0 lub 2-0.

Aston Villa – Watford kursy

Kursy bukmacherskie na to spotkanie przedstawiają się następująco:

Bukmacher Aston Villa Remis Watford
Fortuna 1.62 3.85 5.90
STS 1.61 3.90 5.25
PZBUK 1.60 4.05 5.75
Betclic 1.62 4.00 5.40
forBET 1.62 4.00 5.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo ważnym elementem każdej dobrze przeprowadzonej analizy bukmacherskiej jest weryfikacja ostatnich wyników uzyskiwanych przez obie drużyny. By ułatwić Wam tę czynność podrzucamy naszą niezwykle przydatną tabelę:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Watford – Aston Villa 3:2 (14 sierpnia 2021)
Aston Villa – Watford 2:1 (21 stycznia 2020)
Watford – Aston Villa 3:0 (28 grudnia 2019)
5 ostatnich spotkań Aston Villi
Newcastle – Aston Villa 1:0
Aston Villa – Leeds 3:3
Everton – Aston Villa 0:1
Aston Villa – Man Utd 2:2

Man Utd – Aston Villa 1:0
5 ostatnich spotkań Watfordu
Watford – Brighton 0:2
West Ham – Watford 1:0
Burnley – Watford 0:0
Watford – Norwich 0:3
Newcastle – Watford 1:1

Aston Villa – Watford prognozy

Od kiedy Claudio Ranieri został zwolniony z funkcji managera Watfrodu, zespół zaczął grać inaczej. W jego meczach nie oglądamy już tylu bramek co wcześniej, a przyjęty styl ma przede wszystkim dawać punkty. Póki co efektów nie ma, ale można mieć uzasadnione przypuszczenia, że gradu goli w sobotę nie uświadczymy.

Aston Villa – Watford pytania od użytkowników

  • Kto jest faworytem meczu?

Nie podlega dyskusji, że faworytem sobotniego spotkania są The Villans. Nawet mimo porażki z powstającym z kolan Newcastle, zespół Matty’ego Casha nie powinien mieć problemów ze znajdującym się w strefie spadkowej Watfordem.

  • Aston Villa – Watford typy, co warto grać?

Czytając akapit niniejszego tekstu zatytułowany Watford – Southampton typy warte uwagi, zaproponowaliśmy Ci trzy propozycje, które naszym zdaniem są nadzwyczaj interesujące. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz co umieścić na swoim kuponie. Nasze porady możesz traktować jako inspirację.

0 0 votes
Article Rating