Austria Wiedeń – Legia Warszawa typy, kursy, zakłady (17.08.2023)

Przygoda Wojskowych w eliminacjach Ligi Konferencji właściwie od samego początku była pełna mniejszych bądź większych kłopotów. Czyżby lada moment miała się już brutalnie zakończyć? Austria Wiedeń – Legia Warszawa typy, kursy i zapowiedź. Serdecznie zapraszamy do lektury tekstu.

Austria Wiedeń – Legia Warszawa typy i kursy bukmacherskie (el. LKE)

Już dwumecz z Ordabasy dał wyraźne sygnały, że Legioniści na trudy kwalifikacji Ligi Konferencji nie są przygotowani tak, jak większość od nich oczekiwała. Złośliwi powiedzą, że pomysł Kosty Runjaica na Legię właśnie się wypalił, ale na takie teorie jest chyba jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

Podróż do Austrii to chyba jedno z największych wyzwań w całej dotychczasowej karierze trenerskiej Niemca serbskiego pochodzenia. Miejmy nadzieję, że uda mu się zmotywować swoich podopiecznych do zdobycia co najmniej jednej bramki. Czy będzie stać ich na jeszcze więcej? Mamy pewne wątpliwości, ale póki piłka w grze, to oczywiście wszystko jeszcze jest możliwe.

austria-wieden-legia-typy

Jakie cechy powinien posiadać dobry obstawiający? Umiejętność panowania nad emocjami i odłożenia klubowych sympatii, gdy zaistnieje taka potrzeba. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że jest to właśnie tego typu przypadek.

Warszawianie nie udają się do Wiednia w roli faworytów. Ich gra w kilku minionych tygodniach zdecydowanie nie powalała na kolana, tak więc w bezpośredni awans wierzą chyba tylko Ci najbardziej zagorzali fani.

Jeśli wybierając Austria Wiedeń – Legia Warszawa typy chcielibyście się kierować względami finansowymi, to polecamy zakładać się z bukmacherem o wygraną gospodarzy. W naszej pięknej stolicy na europejskie puchary będzie trzeba raczej poczekać przynajmniej do kolejnego sezonu.

Austria Wiedeń – Legia Warszawa ostatnie wyniki

Ciężko pozostawać optymistami, gdy rzuca się okiem na wyniki ostatnich potyczek z udziałem podopiecznych Kosty Runjaica. Rywalizacja z Puszczą Niepołomice powinna napędzić Wojskowych do walki w rewanżu z Austrią Wiedeń, a tam przytrafił się niestety sensacyjny remis. Na pocieszenie warto jednak wspomnieć, że wiedeńczycy dostali podczas minionego weekendu konkretną lekcję futbolu od Salzburga. Oby podobną drogą poszła także Legia.

Ostatnie mecze Austrii Wiedeń

  • Salzburg – Austria Wiedeń 2:0
  • Legia Warszawa – Austria Wiedeń 1:2
  • A. Lustenau – Austria Wiedeń 0:2

Ostatnie mecze Legii Warszawa

  • Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa 1:1
  • Legia Warszawa – Austria Wiedeń 1:2
  • Legia Warszawa – Ruch Chorzów 3:0

Austria Wiedeń – Legia Warszawa bezpośrednie mecze

  • Legia Warszawa – Austria Wiedeń 1:2
  • Austria Wiedeń – Legia Warszawa 1:0
  • Austria Wiedeń – Legia Warszawa 1:0

Historia bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami nie ogranicza się do ubiegłotygodniowego spotkania w Warszawie. Na nieszczęście Legionistów to ekipa z Wiednia może pochwalić się dużo lepszym bilansem. Josue i spółka będą musieli się bardzo postarać, jeśli chcą wreszcie zakończyć tę wstydliwą passę.

Austria Wiedeń – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Nasze Austria Wiedeń – Legia Warszawa typy już znacie. Co z kursami bukmacherskimi na ten pojedynek? Tego dowiecie się z niniejszego zestawienia:

Gdzie oglądać Austria Wiedeń – Legia Warszawa? Transmisja

Relacja live z omawianego spotkania będzie dostępna między innymi na antenach stacji TVP2 oraz TVP Sport. O której Austria Wiedeń – Legia Warszawa? Oficjalny start zaplanowano na godz. 19:00 w dniu 17 sierpnia 2023 roku.