Bayern – Viktoria typy, kursy oraz zakłady, gdzie oglądać spotkanie na żywo? (Liga Mistrzów, 04.10.2022)

Na obiekt aktualnego lidera grupy C przyjeżdża tym razem drużyna z zachodniej części Czech. Jak tę podróż będą wspominać podopieczni Michala Bileka? Bayern – Viktoria gdzie obejrzeć, typy, kursy oraz zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Bayern – Viktoria typy bukmacherskie

Skrupulatna analiza ofert bukmacherskich na to starcie pozwoliła nam wyselekcjonować zdecydowanie najlepsze Bayern – Viktoria typy. Oto i one:

Milowy krok do fazy pucharowej

Grupa C już od chwili losowania była przez wielu określana grupą śmierci. Jako że do fazy play-off mogą awansować z niej tylko dwie ekipy, to jasne jest, że ktoś z trójki Bayern, Inter, Barcelona zakończy swój udział w bieżącej edycji Champions League po rozegraniu sześciu spotkań grupowych.

Na ten moment w zdecydowanie najlepszym położeniu są podopieczni Juliana Nagelsmanna. Jeśli udałoby im się zostawić w pokonanym polu Viktorię, to ich szanse na grę w najlepszej szesnastce wzrosłyby do niebagatelnych rozmiarów.

bayern-viktoria-typy

Tak się składa, że w przypadku najbliższego pojedynku Die Roten nie mamy choćby najmniejszych wątpliwości, że Bayern – Viktoria kursy związane z całkowitą dominacją gospodarzy mają zdecydowaną rację bytu. Byli klubowi koledzy Lewego powinni dominować nad swoimi czeskimi rywalami w niemal każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła.

Bezpośrednie mecze Bayern – Viktoria

  • Viktoria – Bayern 0:1
  • Bayern – Viktoria 5:0

Występ w najnowszej odsłonie Ligi Mistrzów jest czwartym takim sukcesem w całej dotychczasowej historii czeskiej Viktorii. Co ciekawe w jednej z poprzednich edycji ekipa z Pilzna również natrafiła na graczy z Monachium. Przed dziewięcioma laty oba mecze rozstrzygnęli na swoją korzyść Bawarczycy. Nikt nie wątpi chyba w to, że także i tym razem będzie podobnie.

Gdzie oglądać Bayern – Viktoria?

Z meczu Bayern – Viktoria transmisja będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Premium 1.

Strona
Warunki
Transmisja online

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Wpłać min. 1 zł i oglądaj mecze

zakłady bukmacherskie FORTUNA

postaw zakład za min. 2 zł i oglądaj mecze przez 7 dni

wymaga wykupienia dostępu

zakłady bukmacherskie sts

postaw zakład za min. 2 zł i oglądaj mecze przez 24h

Wpłać min. 1 zł i oglądaj mecze

Kiedy i o której spotkanie Bayern – Viktoria?

Pierwszy gwizdek tego pojedynku powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 18:45 w dniu 3 października 2022 roku.

Zainteresowanych odsyłamy także do lektury naszego kolejnego tekstu związanego z meczem w ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. Mowa tu o potyczce pomiędzy Ajaxem a Napoli.