Kiedy gra reprezentacja Polski, o której mecz Polska – Serbia na MŚ siatkarek 2022?

Kiedy gra reprezentacja Polski, o której mecz Polska – Serbia na MŚ siatkarek 2022?

Meczem przeciwko aktualnym siatkarskim mistrzyniom świata Asia Wołosz i spółka wejdą w drugą, o wiele trudniejszą fazę polsko-holenderskiego mundialu. Jesteście ciekawi, kiedy Polska – Serbia? Odpowiedź na to pytanie powinniście odnaleźć w poniższym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Kiedy Polska – Serbia? O której godzinie?

Rozpoczęcie zmagań w łódzkiej Atlas Arenie zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 4 października bieżącego roku.

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja

Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 niezmiennie transmitowane są w całości na antenach stacji Polsat. Mecze z udziałem Biało-czerwonych, w tym potyczka z reprezentacją Serbii będą jednak dostępne nie tylko dla widzów posiadających dostęp do stacji Polsat Sport, lecz także dla wszystkich, którzy mają w swoim telewizyjnym pakiecie kanał TVP Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

Oglądaj tutaj

Misja (prawie) niemożliwa

Złoto MŚ w 2018 roku oraz pozycje na podium na trzech ostatnich europejskich czempionatach. Gdy staje się w szranki z taką ekipą, to pewne jest jedno. O jakąkolwiek zdobycz punktową będzie piekielnie trudno. Drużyna, jaką udało się w bardzo krótkim czasie zbudować trenerowi Stefano Lavariniemu daje jednakże wszystkim kibicom nad Wisłą naprawdę sporo radości. Do tego stopnia, że coraz częściej można spotkać się już z pytaniami, kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022?

Do wtorkowego starcia przeciwko Serbkom pozostało już bardzo mało czasu. Wiele wskazuje na to, że pojedynek ten będzie zdecydowanie najcięższym bojem Biał0-czerwonych na przestrzeni całego turnieju. Czy po jego końcowym gwizdku humory w polskim teamie będą dopisywały? O tym przekonamy się już niebawem.