Borussia – Bayern typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (Bundesliga, 08.10)

Przed nami mecz na który czekają wszyscy fani niemieckiego futbolu na świecie. My przygotowaliśmy z tej okazji na starcie Borussia Dortmund – Bayern typy, które pomogą w złożeniu zakładów.

Borussia Dortmund – Bayern typy na Derby Bundesligi

Zapewne wielu z was chciałoby obstawić wynik tego ciekawego starcia. Przygotowaliśmy dwie propozycje, w których uwzględniliśmy aktualną formę drużyn jak i historię bezpośrednich spotkań. Poniżej znajdziecie dwa na potyczkę Borussia – Bayern kursy, które warto wziąć pod uwagę.

Hitowe starcie ligi niemieckiej przed nami

Od wielu lat pojedynki tych drużyn wywoływały większe emocje niż inne spotkania. Tak będzie i tym razem. W 9 kolejce Bundesligi rękawice skrzyżują odwieczni rywale Borussia Dortmund – Bayern. Transmisja tego starcia emitowana jest w wielu krajach na całym świecie. Także w Polsce obydwa kluby mają wielu sympatyków. W tym sezonie zespoły radzą sobie całkiem dobrze (chociaż z pewnością kibice Bayernu przyzwyczajeni są do pozycji ich klubu na szczycie tabeli). Zespół Borussi plasuje się obecnie na 4 miejscu z dorobkiem 15 punktów i bilansem 5 zwycięstw i 3 porażek. Taką samą zdobyczą punktową legitymują się Bawarczycy lecz zajmują oni 3 pozycję, na którą złożyły się 4 wygrane, 3 remisy i 1 porażka.

borussia - bayern typy

Jak zakończy się nadchodzące spotkanie? Naszym zdaniem będzie to wyrównane starcie ale ostatecznie 3 punkty za wygraną powędrują do drużyny gości. Na ich korzyść przemawia statystyka bezpośrednich pojedynków. Bawarczycy wygrywali ostatnie 8 pojedynków przeciwko zespołowi BVB. Drugie nasze na starcie Borussia – Bayern typy to fakt, że zarówno gospodarze jak i goście zdobędą w tym meczu gole. Taki scenariusz miał miejsce w 6 ostatnich bezpośrednich pojedynkach. Obydwa zespoły trafiały do siatki również w swoich ostatnich starciach.

Bezpośrednie mecze Borussia Dortmund – Bayern

  • Bayern – Borussia 3:1
  • Borussia – Bayern 2:3
  • Borussia – Bayern 1:3

Tak jak pisaliśmy wyżej, ostatnie mecze wygrywają monachijczycy. Sierpień 2019 roku to data ostatniego triumfu Borussi.

Borussia – Bayern gdzie obejrzeć derby Bundesligi?

Jak wszystkie spotkania ligi niemieckiej tak i to w Dortmundzie obejrzeć można na platformie Viaplay.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Miejsce rozegrania i godzina rozpoczęcia spotkania

Pierwszy gwizdek arbitra na Signal Iduna Park w sobotę, 8 października o godzinie 18:30.