Brighton – Manchester City typy i kursy (24.05.2023)

Jedynym środowym spotkaniem w angielskiej Premier League będzie zaległa potyczka na Amex Stadium. Czy gospodarze zdołają postawić twardy opór faworyzowanym Obywatelom? Brighton – Manchester City typy, kursy, zakłady.

Brighton – Manchester City typy i przewidywania

Pep Guardiola w jednym z wywiadów udzielonych brytyjskiej prasie przyznał, że Roberto De Zerbi należy do wąskiego grona trenerów, którego styl pracy naprawdę mu imponuje. Hiszpan stwierdził nawet, że piłkarze Brighton powinni dziękować Bogu, że jego kolega po fachu z Półwyspu Apenińskiego może ich trenować, gdyż przy jego boku wespną się na wyżyny swoich umiejętności.

Tak się składa, że popularne Mewy we środowy wieczór staną przed wielką szansą, by te swoje spore ambicje udowodnić. O wygraną nad gośćmi oczywiście ich nie posądzamy, ale Brighton – Manchester City typy na przynajmniej jedno trafienie po każdej ze stron rywalizacji wydają się jak najbardziej realne.

brighton-manchester-city-typy

Długa i skrupulatna analiza dokonań obydwu drużyn w bieżących rozgrywkach sprawiła, iż naszym oczom rzuciła się pewna bardzo interesująca statystyka. Co ciekawe zarówno The Seagulls jak i City zaliczają się do ścisłej czołówki zespołów najczęściej wrzucających piłkę w pole karne. Średnio jest to ponad sześć rzutów rożnych w przeliczeniu na jeden mecz. W takiej sytuacji wspólne przekroczenie linii dziewięciu kornerów nie powinno sprawić temu duetowi najmniejszych problemów. Taką przynajmniej mamy nadzieję.

Brighton – Manchester City ostatnie wyniki

Dla Manchesteru parę minionych tygodni to właściwie całe pasmo niekończących się sukcesów. Oprócz zapewnienia sobie kolejnego tytułu mistrza kraju De Bruyne i spółka zameldowali się także w wielkim finale Ligi Mistrzów. Zachowując oczywiście odpowiednie proporcje, Brighton także notuje ostatnio historyczne wyniki. Ekipa z malowniczego nadmorskiego miasta ma już pewny udział w kolejnej edycji europejskich pucharów po raz pierwszy w całej dotychczasowej historii. Czy listy tych spektakularnych dokonań The Seagulls dołożą także wygraną nad liderem? O tym przekonamy się już niebawem.

Ostatnie mecze Brighton

 • Brighton – Southampton 3:1
 • Newcastle – Brighton 4:1
 • Arsenal – Brighton 0:3

Ostatnie mecze Manchesteru City

 • Manchester City – Chelsea 1:0
 • Manchester City – Real Madryt 4:0
 • Everton – Manchester City 0:3

Brighton – Manchester City bezpośrednie mecze

 • Manchester City – Brighton 3:1
 • Manchester City – Brighton 3:0
 • Brighton – Manchester City 1:4

W ostatnich kilku bezpośrednich starciach dało się zauważyć wyraźną dominację The Citizens. Wiele wskazuje na to, że tym razem o podobnym scenariuszu nie może być raczej mowy. Mewy są aktualnie w zbyt dobrej formie, by dać się aż do tego stopnia zdominować.

Brighton – Manchester City kursy bukmacherskie

Brighton – Manchester City już znacie, a więc czas najwyższy zaznajomić się także z kursami. Oto i one:

 • Wygrana Brighton: 4.00
 • Remis: 4.20
 • Wygrana Manchesteru City: 1.80

Gdzie oglądać Brighton – Manchester City? Transmisja

Przekaz na żywo z Amex Stadium będzie dostępny wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Padają dość często również pytania, o której Brighton – Manchester City? Start tej rywalizacji wyznaczono więc na godz. 21:00 w dniu 24 maja bieżącego roku.