Linette – Pawluczenkowa typy, kiedy, o której i gdzie oglądać WTA Strasburg 2023?

Magda Linette awansowała do drugiej rundy turnieju w Strasburgu. Przed Polką mecz z Anastazją Pawluczenkową. Sprawdź Linette – Pawluczenkowa typy, które przygotowaliśmy.

Magda Linette – Anastazja Pawluczenkowa typy i kursy (24.05.2023)

Magda Linette jest rozstawiona w Strasburgu z numerem pierwszym i póki co wywiązuje się dobrze ze swojej roli. Choć trzeba przyznać, że w pierwszej rundzie nie miała łatwej przeprawy przeciwko Cristinie Bucsie. Polka przegrała pierwszego seta 4:6, ale dwie kolejne partie wygrała po 6:2 i teraz liczy, że forma przed Roland Garros będzie zwyżkować.

Linette - Bucsa typy
Icon Sport

Najbliższą rywalką Magdy Linette będzie Anastazja Pawluczenkowa. To Rosjanka, z którą niedawno grała Iga Świątek. Liderka rankingu rozbiła ją 6:0, 6:0. Uważamy, że Magda nie zrobi takiej masakry, ale pewnie wygra 2:0. Pawluczenkowa nie jest w najwyższej formie i choć w pierwszej rundzie WTA Strasburg wygrała gładko 6:3, 6:1 to jej rywalka, Gabueva była klasyfikowana na… 1321 miejscu rankingu WTA. Ten mecz nie jest więc żadnym wyznacznikiem. Linette grała co prawda dwukrotnie przeciwko Pawluczenkowej i dwa razy przegrała 0:2, ale mecze miały miejsce w 2016 i 2019 roku i nijak mają się do obecnej formy. Znasz nasze Linette – Pawluczenkowa typy.

Kiedy gra Linette z Pawluczenkową na WTA w Strasburgu 2023?

Mecz Linette – Pawluczenkowa już w środę, 24 maja 2023 roku. Będzie to drugie spotkanie dnia, licząc od godziny 10:00. Zatem Linette powinna wyjść na kort około godziny 12:45.

Gdzie oglądać mecz Linette – Pawluczenkowa? Transmisja na żywo

Transmisja meczu Linette – Pawluczenkowa na Canal+ Sport. Darmowy stream online w Betclic po wcześniejszej rejestracji konta.

OGLĄDAJ TUTAJ