Burnley – Everton typy, kursy, analiza 06/04/2022

Pozostanie w piłkarskiej elicie jest nadrzędnym celem każdej z drużyn znajdujących się aktualnie w dolnych rejonach tabeli. Kto będzie nieco bliżej realizacji tego planu po ostatnim gwizdku środowych zmagań? Burnley – Everton typy, kursy, analiza.

Burnley – Everton typy warte uwagi

Brak pomysłu na ciekawe zakłady związane z tą potyczką? Sprawdźcie zatem nasze Burnley – Everton typy:

burnley everton typy

Środa upłynie nam także pod znakiem rywalizacji w prestiżowej Lidze Mistrzów. Pod tym linkiem znajdziecie np. tekst, w którym poruszamy bliżej tematykę starcia pomiędzy Chelsea a Realem Madryt.

Poniżej 10.5 rzutów rożnych

Zazwyczaj, gdy już publikujemy propozycje związane z rzutami rożnymi, to dotyczą one zakładów overowych. Tym razem jest jednak zupełnie inaczej. Powód jest oczywiście banalnie prosty. Na palcach jednej ręki możemy bowiem policzyć drużyny w całej ligowej stawce, które wykonują średnio w meczu mniej kornerów od Burnley oraz The Toffees. Uważamy zatem, że tego typu zakład może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Powyżej 4.5 żółtej kartki

Mike Dean, którego zadaniem będzie prowadzenie tego meczu to postać dość kontrowersyjna. Jakiś czas temu branżowe media obiegła wiadomość, że trwająca kampania będzie ostatnią w jego bogatej karierze. W takich spotkaniach jak to niniejsze 53-latek czuje się jak ryba w wodzie. Wszak obustronna agresja będzie prawdopodobnie zmuszała go do częstych interwencji. Mamy nadzieję, że przynajmniej kilka z nich skończy się napomnieniami.

Burnley – Everton kursy

Niemal równe wartości z delikatnym wskazaniem na The Clarets. Tak przedstawiają się kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek.

Bukmacher Burnley Remis Everton
Fortuna 2.65 3.10 2.88
STS 2.65 3.20 2.80
LVBET 2.65 3.15 3.00
PZBUK 2.50 3.20 3.00
forBET 2.55 3.15 2.95

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Powiedzieć, że obie ekipy radziły sobie w ostatnim czasie słabo, to tak jakby nie powiedzieć nic. Walka o trzy punkty będzie więc bez wątpienia niezwykle zacięta.

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Everton – Burnley 3:1 (13 września 2021)
Everton – Burnley 1:2 (13 marca 2021)
Burnley – Everton 1:1 (5 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Burnley
Burnley – Man City 0:2
Brentford – Burnley 2:0
Burnley – Chelsea 0:4
Burnley – Leicester 0:2

Crystal Palace – Burnley 1:1
5 ostatnich meczów Evertonu
West Ham – Everton 2:1
Crystal Palace – Everton 4:0
Everton – Newcastle 1:0
Everton – Wolves 0:1
Tottenham – Everton 5:0

Burnley – Everton prognozy

Nie ma się co oszukiwać. Zapewne tylko najbardziej oddani fani Premier League zdecydują się w ten środowy wieczór skierować swoją uwagę na Turf Moor. Pojedynek pomiędzy miejscowym Burnley a Evertonem będzie prawdziwym starciem o przysłowiowe sześć punktów. Walka o pozostanie w piłkarskiej elicie na kolejny sezon wkracza bowiem powoli w decydującą fazę. Nie podejmujemy się wskazania bezpośredniego triumfatora tego meczu. Mamy jednak nadzieję, że będzie on obfitował w naprawdę konkretną dawkę emocji.

Burnley – Everton pytania od użytkowników

  • Gdzie oglądać mecz Burnley F.C.- Everton F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport 2.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie zatytułowanym Burnley – Everton kursy.

0 0 votes
Article Rating