FC Barcelona – Antwerp gdzie oglądać? Transmisja i stream online (19.09.2023)

barcelona-antwerp-gdzie-ogladac
Icon Sport

Jednym z najciekawszych spotkań pierwszej serii gier grupowych Ligi Mistrzów z perspektywy polskiego kibica będzie starcie FC Barcelona – Antwerp. Gdzie oglądać ten pojedynek? Czy będzie dostępna transmisja online? Szczegóły w niniejszym tekście.

Oglądaj tutaj

Gdzie obejrzeć FC Barcelona – Antwerp? Stream online

Z meczu FC Barcelona – Antwerp stream za free będzie dostępny m.in. na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej firmy Superbet.

Oglądaj tutaj

Bukmachera wymaga jedynie uprzedniej rejestracji konta. To jest jednak banalnie proste i w niemal błyskawicznym tempie można przejść taki proces rejestracyjny po kliknięciu w powyższy link.

Gdzie oglądać FC Barcelona – Antwerp? Transmisja

Czy ze spotkania FC Barcelona – Antwerp transmisja telewizyjna także znajdzie się na antenach jednej z popularnych stacji sportowych? Ależ naturalnie. Stosowną relację przeprowadzi Polsat Sport Premium 1 we wtorek 19 września 2023 roku o godz. 21:00.

Czysta formalność

Mimo iż zawodnicy z Antwerpii są aktualnymi mistrzami kraju, to w bezpośredniej rywalizacji z Katalończykami nie mają raczej większych szans. Blaugrana powoli wychodzi z głębokiego kryzysu, czego idealnym dowodem było zwycięstwo w La Lidze przed kilkoma tygodniami. Teraz pora na wykonanie kolejnego kroku, jakim będzie bez wątpienia jak najlepszy występ w legendarnej Champions League.

W grupie H jedyną drużyną mogącą nawiązać równorzędną walkę z podopiecznymi Xaviego będą prawdopodobnie popularne Smoki. Na starcie z FC Porto przyjdzie jednak jeszcze czas. Teraz na świeczniku jest rywalizacja FC Barcelona – Antwerp.

Gdzie oglądać tę batalię i czy będzie dostępna transmisja na żywo już wiecie, dzięki niniejszemu tekstowi. Nie pozostaje więc nic innego, jak zasiąść głęboko w fotelach i zapiąć pasy.