Europejskie puchary w STS: kurs 300.00 na gole Rakowa i Legii

Europejskie puchary w STS: kurs 300.00 na gole Rakowa i Legii

We czwartek 21 września 2023 roku swoje pierwsze historyczne spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy rozegrają podopieczni Dawida Szwargi, a rywalizacje w Lidze Konferencji Europy zainaugurują zawodnicy warszawskiej Legii. Między innymi na mecz Atalanta – Raków Częstochowa kurs 300.00 proponuje bukmacher STS. Wystarczy, że popularne Medaliki zdołają zdobyć bramkę przeciwko wyżej notowanym rywalom z Półwyspu Apenińskiego. Szczegóły oferty znajdziecie w niniejszym tekście.

OBSTAW TUTAJ

Europejskie puchary: kurs 300.00 na bramki Rakowa oraz Legii w STS

Nawiązując do emocjonującego starcia Atalanta – Raków Częstochowa kurs 300.00 na gola częstochowian przeznaczony jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta u bukmachera. Podczas rejestracji musi zostać podany STS kod promocyjny: STSMAX. Jakie konkretne warunki należy spełnić, aby móc obiegać się o ekstra kasę od lidera rynku zakładów wzajemnych w Polsce? Oto krótka instrukcja:

  1. Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym STSMAX (wpiszesz go podczas zakładania konta w odpowiednim okienku).
  2. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie co najmniej 50 PLN.
  3. Stwórz kupon SOLO bądź AKO za minimum 2 PLN zawierający zdarzenia z klasycznej oferty przedmeczowej.
  4. Promocja dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu, który jednocześnie musi zostać rozliczony jako wygrany.
  5. Wymagana jest akceptacja zgód marketingowych.
  6. Akcja promocyjna jest połączona z zakładem bez ryzyka.
OBSTAW TUTAJ

Oczywiście to nie jedyny bonus, jaki bukmacher przygotował dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na rejestrację z kodem bonusowym STSMAX. Nowi użytkownicy mogą także liczyć na 1500 PLN od kilku pierwszych depozytów, cashback 100 PLN i 60 PLN za wykonanie konkretnych zadań.

sts-300-PLN

Po ośmiu latach przerwy znów mamy dwie polskie drużyny w fazach grupowych europejskich pucharów. Raków był bardzo blisko gry w Champions League, jednak ostatecznie będzie musiał zadowolić się udziałem w Lidze Europy. Dla tak stosunkowo niewielkiego klubu jak popularni Krzyżowcy i tak jest to ogromny wyczyn. Legioniści mogą na pewno pochwalić się nieco większym doświadczeniem na międzynarodowych arenach, ale czy rzeczywiście stać ich w tym sezonie na większy sukces? Jest to mocno wątpliwe.

Pamiętajcie, że jeśli chcecie obstawić któreś ze spotkań polskich ekip, to warto skorzystać z kursu 300.00 od STS, gdyż podobna okazja trafia się wyjątkowo rzadko.