FC Barcelona – Real Sociedad gdzie oglądać? Transmisja i stream online

fc-barcelona-real-sociead-gdzie-ogladac
fot. Icon Sport

W jednym z najciekawszych spotkań sobotniego pasma gier hiszpańskiej La Liga obiekt świeżo upieczonych mistrzów kraju będzie gościł drużynę z San Sebastian. W niniejszym tekście znajdziecie informacje FC Barcelona – Real Sociedad gdzie oglądać, a także kilka słów zapowiedzi tego ciekawego starcia.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać FC Barcelona – Real Sociedad? Transmisja

Wszyscy fani zmagań w La Liga powinni być świadomi tego, że ze spotkania FC Barcelona – Real Sociedad transmisja będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport 2. Pierwszy gwizdek samego meczu powinien wybrzmieć około godz. 21:00 w dniu 20 maja bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć FC Barcelona – Real Sociedad? Stream online

Czy w zasięgu obstawiających będzie FC Barcelona – Real Sociedad stream za free? Można w sumie powiedzieć, że tak. Każdy gracz posiadający konto u takich bukmacherów jak Betclic, Fortuna, STS czy Superbet dostanie możliwość obserwowania w akcji Lewego i spółki. Oczywiście o ile w niedalekiej przeszłości zawarł chociaż jeden malutki zakład.

Wszystko albo nic

W dobie wszechobecnej obsesji wygrywania odpuszczanie sobie choćby jednego spotkania jest już w zasadzie niemożliwe. Kibice pragną kolejnych zwycięstw, a że to właśnie oni w dużej mierze utrzymują drużyny przy życiu, to ich pupile nie mogą sobie pozwolić na oddanie pola rywalom.

Ciężko jest tym samym oczekiwać, że Duma Katalonii pomimo zapewnienia sobie tytułu przed kilkunastoma dniami sprawi, iż podopieczni Imanola Alguacilego wrócą do San Sebastian z łatwym kompletem oczek. W samym meczu będzie się oczywiście działo na pewno sporo, jednak stroną dominującą powinni być mimo wszystko gospodarze.

Jako że wiecie już FC Barcelona – Real Sociedad gdzie oglądać, to nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do dalszego śledzenie naszych publikacji. Jeśli zostaniecie tu na dłużej, to żadna istotna informacja ze świata sportu z pewnością Wam nie umknie. Macie nasze słowo!