GKS Tychy – Ruch Chorzów typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (05.11.2022)

Przed nami kolejny ciekawy mecz w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi- starcie GKS Tychy – Ruch Chorzów. Typy na ten pojedynek znajdziecie w tym artykule.

GKS Tychy – Ruch Chorzów (05.11.2022)

To już ostatnia kolejka spotkań rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi. W Tychach miejscowy GKS podejmie obecnie trzeci zespół w tabeli, chorzowski Ruch. Uważamy, że ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Przed spotkaniem GKS Tychy – Ruch Chorzów widzimy, że zespoły te walczyć będą wiosną o inne cele, tyszanie o spokojne pozostanie na zapleczu Ekstraklasy, chorzowianie o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

gks tychy - ruch chorzów typy

Wiele wskazuje na to, że zespół z Tychów rundę jesienną zakończy w środkowej części tabeli. Tyszanie w 16 meczach zaliczyli 6 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek co daje im obecnie 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Chorzowianie obecnie to 3 drużyna rozgrywek. Wyprzedzają ich tylko ekipy Puszczy Niepołomice i ŁKS-u Łódź. Piłkarze Ruchu w tym sezonie odnieśli 8 zwycięstw, 6 remisów i tylko 2 porażki. Niebiescy z pewnością chcieliby zakończyć tą udaną dla nich rundę jesienna triumfem.

GKS Tychy – Ruch Chorzów wyniki bezpośrednich meczów

  • GKS Tychy – Ruch Chorzów 2:1
  • Ruch Chorzów – GKS Tychy 1:4
  • GKS Tychy – Ruch Chorzów 2:0
  • Ruch Chorzów – GKS Tychy 2:2
  • GKS Tychy – Ruch Chorzów 5:0

Sobotnie starcie będzie 7 bezpośrednim meczem tych zespołów. Zespół Ruchu nie odniósł w nich ani jednego zwycięstwa.

GKS Tychy – Ruch Chorzów typy bukmacherskie

Na samym początku artykułu przedstawiliśmy wam nasze na starcie GKS Tychy – Ruch Chorzów typy. Naszym zdaniem uważamy, że sobotnie starcie padnie łupem gospodarzy. Wprawdzie to Ruch w tym sezonie jest zespołem lepszym ale historia bezpośrednich starć daje tyszanom nadzieję. W 6 takich meczach, 5-krotnie triumfowała ekipa GKS-u. Wszyscy lubimy gdy pojedynki piłkarskie dostarczają nam wielu emocji. Liczymy na to, że sobotnia potyczka przyniesie wiele goli. Uważamy, że wynik tego spotkania otworzą chorzowianie. Niebiescy trafiali do siatki jako pierwsi w 9 z 14 ostatnich ligowych pojedynkach.

GKS Tychy – Ruch Chorzów kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie stawiają w roli nieznacznego faworyta zespół gości. My stoimy w opozycji i uważamy, że triumf w tym meczu odniesie drużyna z Tychów.

  • Wygrana GKS-u Tychy: 2.65
  • Remis: 3.35
  • Wygrana Ruchu Chorzów: 2.60

GKS Tychy – Ruch Chorzów gdzie oglądać?

Sobotni pojedynek obejrzeć będzie można na antenie Polsatu Sport News. Ponadto z meczu GKS Tychy – Ruch Chorzów transmisja dostępna będzie w Polsat Box Go oraz serwisie statscore.