Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin typy, kursy i zapowiedź (20.05.2023)

Przed nami kolejne ekstraklasowe emocje. Tym razem przedstawiamy wam atrakcyjne Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin typy – koniecznie je sprawdźcie!

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin typy i przewidywania

Przed meczem w Zabrzu warto rzucić okiem na tabelę PKO Ekstraklasy. Pogoń Szczecin obecnie zajmuje trzecie miejsce, mając na koncie 57 punktów. To efekt 16 wygranych, 9 remisów i 7 porażek. Górnik Zabrze natomiast znajduje się na szóstej lokacie. W dorobku ma 44 “oczka” po 12 zwycięstwach, 8 remisach i 12 porażkach.

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin typy

Ostatnimi czasy Górnik Zabrze złapał wiatr w żagle i wygrywa mecz za meczem. Triumfował w pięciu poprzednich starciach. Tak efektownej passy nie ma żaden inny ekstraklasowy klub! Właśnie dlatego podsuwamy Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin typy na triumf “Trójkolorowych”.

Prognozujemy również, że pierwsza połowa tego pojedynku zakończy się rezultatem remisowym. Zmierzą się dwie równorzędne drużyny, więc jest to możliwe. Poza tym Pogoń remisowała pierwszą połowę w dziesięciu z ostatnich piętnastu meczów.

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin ostatnie wyniki

A jak prezentują się ostatnie wyniki osiągane przez te drużyny? Rezultaty można sprawdzić poniżej. 

Ostatnie mecze Górnika Zabrze

 • Widzew Łódź – Górnik Zabrze 2:3
 • Górnik Zabrze – Warta Poznań 2:0
 • Lech Poznań – Górnik Zabrze 0:1

Ostatnie mecze Pogoni Szczecin

 • Pogoń Szczecin – Miedź Legnica 3:2
 • Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 2:1
 • Piast Gliwice – Pogoń Szczecin 0:0

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni mecz tych dwóch ekip miał miejsce 4 listopada 2022 roku. Wówczas Górnik Zabrze wygrał z Pogonią Szczecin 4:1.

 • Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 1:4
 • Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 2:2
 • Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 2:0

Wcześniej starcie tych dwóch ekip było bardzo zacięte. 12 grudnia 2021 roku zwycięzca nie został wyłoniony. 25 lipca 2021 roku Pogoń wygrała natomiast 2:0.

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

Kto jest faworytem bukmacherów? Niewątpliwie warto wziąć pod uwagę ich Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin typy na spotkanie w Zabrzu. Minimalnie większe szanse eksperci dają Pogoni Szczecin, jednak generalnie zwiastują niezwykle zacięty mecz.

 • Wygrana Górnika Zabrze: 2,65
 • Remis: 3,35
 • Wygrana Pogoni Szczecin: 2,55

Gdzie oglądać Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin? Transmisja

Konfrontacja Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin została przewidziana w ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się już 20 maja 2023 roku. O której Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin? Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o 17:30.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego spotkania. Mecz będzie można oglądać na Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport. Co godne podkreślenia, przekaz live pojawi się również na TVP Sport.

Poszukujesz darmowego streamu z pojedynku Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin? Żaden problem. Transmisja pojawi się w aplikacji mobilnej TVP Sport, a także w serwisie sport.tvp.pl. W tych dwóch miejscach mecz Górnika z Pogonią będzie można śledzić w pełni bezpłatnie, a – co najważniejsze – zupełnie legalnie.