Hiszpania – Anglia typy i kursy bukmacherskie (20.08.2023)

W niedziele oczy kibiców kobiecej piłki nożnej zwrócone będą na Olympic Stadium w Sydney. Sprawdźcie nasze na finałowe starcie Hiszpania – Anglia typy i wykorzystajcie je podczas obstawiania.

Hiszpania – Anglia typy i przewidywania

W samo południe polskiego czasu w niedzielę sędzina Tori Penso użyje gwizdka w Sydney po raz pierwszy. Rozpocznie się finał kobiecych Mistrzostw Świata 2023, które wystartowały 20 lipca. W meczu o złoto zobaczymy pojedynek Hiszpania – Anglia. Typy na to spotkanie są niezwykle ciężkie do wybrania gdyż są to jedne z najlepszych obecnie kobiecych drużyn na świecie.

Hiszpania - Anglia typy

Hiszpanki przygodę z Mundialem w 2023 rozpoczęły w grupie C. Trafiły do niej wraz z ekipami Japonii, Zambii i Kostaryki. W tabeli zgromadziły one 6. oczek pokonując reprezentację Kostaryki (3:0) oraz Zambii (5:0) i dość sensacyjnie ulegając piłkarkom z Kraju Kwitnącej Wiśni aż 0:4. W dalszej fazie turnieju podopieczne Jorge Vildy pokonały Szwajcarię (5:1), w ćwierćfinale Holenderki (2:1) a w półfinale Szwedki (2:1). Jakim wynikiem zakończy się mecz finałowy?

Droga Angielek do finału Mundialu wiodła przez grupę D. Piłkarki z Wysp Brytyjskich pokonały w niej reprezentacje Haiti (1:0), Danii (1:0) oraz Chin aż 6:1. W 1/ 8 finału podopieczne Sariny Wiegman odprawiły Nigerię (4:2 w serii rzutów karnych), dalej pokonały Kolumbie (2:1) a w półfinale zmierzyły się z reprezentacją Australii pokonując je 3:1. Który z zespołów będzie cieszył się z triumfu w tym najważniejszym meczu całych kobiecych Mistrzostw Świata 2023?

Według nas niezwykle ciekawie zapowiada się to starcie ale nie jesteśmy w stanie wytypować zwycięzcy. Obstawiamy, że reprezentacja Hiszpanii zdobędzie powyżej 1.5 gola- taki scenariusz miał miejsce w ostatnich 10. meczach z udziałem tej ekipy. Również piłkarki z Wysp mogą zaprezentować ciekawy futbol. Uważamy, że one również zdobędą minimum jedno trafienie- działo się tak w ostatnich 6. meczach z udziałem podopiecznych Sariny Wiegman.

Hiszpania – Anglia ostatnie wyniki

Zapoznajcie się z rezultatami ostatnich spotkań finalistów Mundialu 2023.

Ostatnie wyniki Hiszpanii

  • Hiszpania – Szwecja 2:1
  • Hiszpania – Holandia 2:1
  • Szwajcaria – Hiszpania 1:5

Ostatnie wyniki Anglii

  • Australia – Anglia 1:3
  • Anglia – Kolumbia 2:1
  • Anglia – Nigeria 1:0

Hiszpania – Anglia bezpośrednie mecze

Niedzielny finał będzie 12., bezpośrednim pojedynkiem tych zespołów.

  • Anglia – Hiszpania 1:1
  • Anglia – Hiszpania 0:0
  • Anglia – Hiszpania 0:1

Hiszpania – Anglia kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Hiszpania – Anglia typy znajdziecie powyżej. Bukmacherzy nie mają zdecydowanego faworyta- kursy na zwycięstwo poszczególnych ekip są podobne.

Gdzie oglądać Hiszpania – Anglia? Transmisja

Kiedy i o której Hiszpania – Anglia? Mecz finałowy rozpocznie się w niedzielę, 20 sierpnia o godzinie 12:00 a obejrzeć go będzie można na platformie Viaplay.