Kamerun – Brazylia typy i kursy bukmacherskie (02.12.2022)

Czy Canarinhos odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu? Jednym z dwóch ostatnich meczów fazy grupowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej będzie starcie Kamerun – Brazylia. Typy na ten mecz znajdziesz w poniższym tekście.

Kamerun – Brazylia typy (02.12.2022)

Ostatnia kolejka fazy grupowej już nieraz zaskoczyła. Czy podobnie będzie w przypadku meczu Kamerun – Brazylia? Typy bukmacherskie, które przedstawiliśmy absolutnie tego nie przewidują. Za moment postaramy się je uargumentować.

Zacznijmy jednak od tego, że Kamerun wciąż ma szanse na awans do fazy pucharowej. By tak się jednak stało, Kamerun musi ograć Brazylię i liczyć na potknięcie Szwajcarii z Serbią. Kameruńczycy Mistrzostwa Świata 2022 rozpoczęli od przegranej 0:1 ze Szwajcarią, a w drugiej kolejce zremisowali 3:3 z Serbią. Mecz ten był szalony, jak cały Mundial, bowiem Kamerun prowadził 1:0, później przegrywał 1:3, aż finalnie właśnie zremisował 3:3.

Kamerun - Brazylia typy

Brazylijczycy są już pewni awansu do fazy pucharowej, po tym jak w dwóch pierwszych meczach zgromadzili 6 punktów. Canarinhos rozpoczęli od wygranej 2:0 na Serbią, a w drugiej kolejce pokonali 1:0 Szwajcarię. Pokazali, że nawet bez kontuzjowanego Neymara są pełni finezji i ofensywnego zacięcia.

Uważamy, że owszem, Brazylia może oszczędzić w meczu z Kamerunem swoich najlepszych graczy lub nie zagrają oni w pełnym wymiarze czasu, ale wciąż Canarinhos dysponują taką głębią składu, że nawet w nieco okrojonym zestawieniu są w stanie odprawić z kwitkiem Kamerun.

Stąd uważamy za sensowane na mecz Kamerun – Brazylia zakłady bukmacherskie nie tylko na wygraną Brazylii, ale też na fakt, że zachowają oni czyste konto. Taka sytuacja miała miejsce w 4 z 5 bezpośrednich meczów Kamerun – Brazylia. Także w 4 z 5 pojedynków górą byli Brazylijczycy. Brazylia straciła gola tylko w 3 z 10 ostatnich spotkań. Dysponuje na tyle solidną defensywą, że z pewnością Kamerun nie będzie miał łatwego zadania by choćby spróbować powalczyć o gola.

Wszyscy zadają sobie pytanie czy Neymar zagra z Kamerunem? Otóż odpowiedź brzmi nie. W mediach gruchnęła informacja, że Ney może nie zdążyć nawet na mecz 1/8 finału MŚ 2022.

Wcześniejsze mecze faworytów w ostatniej kolejce pokazały, że kończą się w różny sposób. Przegrywać potrafią nawet najwięksi, jak Hiszpanie. Niemniej jednak, w DNA Brazylijczyków zapisana jest zawsze gra o zwycięstwo i cieszenie się futbolem. Nie wyobrażamy sobie więc, żeby Canarinhos mieli odpuścić w meczu przeciwko Kamerunowi. Nawet, jeżeli, tak jak już wspomnieliśmy mają w dorobku komplet zwycięstw i pewny awans do 1/8 finału Mundialu.

Bezpośrednie mecze Kamerun – Brazylia

  • Brazylia – Kamerun 1:0
  • Kamerun – Brazylia 1:4
  • Brazylia – Kamerun 0:1

4 z 5 bezpośrednich meczów wygrali Brazylijczycy, w tym dwa ostatnie spotkania.

Kamerun – Brazylia kursy

  • Kamerun – 8.00
  • Remis – 5.00
  • Brazylia – 1.41

Obstaw tutaj

Brazylia jest faworytem, ale na mecz Kamerun – Brazylia kursy bukmacherskie na Canarinhos nieco wzrosły po tym, jak zapewnili sobie awans do fazy pucharowej. Wszyscy spodziewają się, że wyjdą bez największych gwiazd.

Gdzie postawić na Kamerun – Brazylia zakłady bukmacherskie?

Chcesz postawić zakłady na Kamerun – Brazylia? Zapoznaj się z ofertami poniższych bukmacherów.

  1. STS
  2. Fortuna
  3. Superbet
  4. Betclic

Kiedy mecz Kamerun – Brazylia: o której?

Mecz już 2 grudnia 2022 roku, a początek o godzinie 20:00. To ostatnia seria gier w fazie grupowej Mundialu 2022.

Gdzie oglądać Kamerun – Brazylia? Transmisja

Spotkanie Kamerunu z Brazylią zobaczysz na antenie TVP 1. Transmisja łączona na TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Mamy też typy na inne mecze Mistrzostw Świata w Katarze. Kliknij w wybrane spotkanie, żeby zapoznać się ze szczegółami.