KKS Kalisz – Motor Lublin typy, kursy i zapowiedź (11.03.2023)

Przed nami starcie w ramach rozgrywek eWinner 2 Ligi, w której wystąpi rewelacja tego sezonu. Przygotowaliśmy na potyczkę KKS Kalisz – Motor Lublin typy całkowicie za darmo.

KKS Kalisz – Motor Lublin typy i przewidywania

Niesamowicie ciekawie zapowiada się sobotni mecz w Wielkopolsce. Pojedynek ten może mieć bardzo wielkie znaczenie w kontekście ewentualnego awansu do rozgrywek Fortuna 1 Ligi w przyszłym sezonie. Po przeanalizowaniu ostatnich wyników oraz mając na uwadze historię bezpośrednich spotkań wybraliśmy dwa, najciekawsze na pojedynek KKS Kalisz – Motor Lublin typy.

kks kalisz - motor lublin typy

Ekipa KKS-u Kalisz to jedna z rewelacji sezonu. Poza dobrą grą w lidze podopieczni Bartosza Tarachulskiego świetnie spisują się z rozgrywkach Pucharu Polski. Już niedługo staną na przeciwko ekipie Legii Warszawa w walce o wielki finał. Po 21. ligowych pojedynkach kaliszanie legitymują się bilansem 11. zwycięstw, 6. remisów i 4. porażek. Z dorobkiem 39. oczek piłkarze z Wielkopolski sklasyfikowani są na 2. pozycji ze stratą 2. punktów do lidera Kotwicy Kołobrzeg.

Drużyna z Lublina ma za sobą ciężki okres. Co prawda sytuacja w tabeli nie jest dla nich najgorsza ale ostatnio o Motorze najgłośniej w kontekście wydarzeń na linii trener – prezes. Po 21. meczach lublinianie zgromadzili na swoim koncie 28. punktów. Na tą liczbę złożył się bilans 7. zwycięstw, 7. remisów i 7. porażek. Piłkarze Motoru sklasyfikowani są na 8. pozycji.

Naszym zdaniem sobotni mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Kaliszanie prezentują dobrą formę, co widać także po rozgrywkach Pucharu Polski. Ekipa z Wielkopolski wygrałą 9. z ostatnich 15. spotkań. Uważamy także, że w tym meczu tylko jedna z ekip trafi do siatki. W 5. bezpośrednich meczach taki scenariusz wystąpił 3-krotnie.

KKS Kalisz – Motor Lublin ostatnie wyniki

Zachęcamy do zapoznania się z rezultatami, które odniosły w ostatnim czasie te drużyny.

Ostatnie mecze KKS-u Kalisz

 • Górnik Polkowice – KKS Kalisz 1:3
 • KKS Kalisz – Śląsk Wrocław 3:0
 • KKS Kalisz – Olimpia Elbląg 0:0

Ostatnie mecze Motoru Lublin

 • Motor Lublin – GKS Jastrzębie 2:1
 • Motor Lublin – Raków Częstochowa 0:3
 • Motor Lublin – Górnik Polkowice 3:1

KKS Kalisz – Motor Lublin bezpośrednie mecze

Do tej pory zespoły te mierzył się ze sobą 5. razy.

 • Motor Lublin – KKS Kalisz 0:3
 • Motor Lublin – KKS Kalisz 1:0
 • KKS Kalisz – Motor Lublin 0:0

W 5. meczach dwukrotnie triumfowali kaliszanie, raz lublinianie. Dwa razy mecz kończył się remisem.

KKS Kalisz – Motor Lublin kursy bukmacherskie

Nasze na potyczkę KKS Kalisz – Motor Lublin typy znajdziecie powyżej. Również firmy bukmacherskie przewidują triumf KKS-u Kalisz.

 • Wygrana KKS-u Kalisz: 2.10
 • Remis: 3.40
 • Wygrana Motoru Lublin: 3.00

Gdzie oglądać KKS Kalisz – Motor Lublin? Transmisja

O której KKS Kalisz – Motor Lublin i gdzie transmisja? Mecz rozpocznie się w sobotę, 11 marca o godzinie 14:45. Transmisja tego starcia dostępna będzie w aplikacji eWinner.