Lech – Villarreal typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (03.11.2022)

Przed Kolejorzem ostatnie spotkanie grupowe, które zadecyduje o tym, czy poznańska drużyna będzie miała możliwość uczestnictwa w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy. Lech – Villarreal typy, kursy, zakłady.

Lech Poznań – Villarreal (03.11.2022)

Reprezentowanie polskiego futbolu na arenie międzynarodowej to misja dość wymagająca. Tym bardziej, gdy robimy się to w pojedynkę. W bieżącej edycji międzynarodowych rozgrywek zadanie to przypada w udziale poznańskiemu Lechowi. Jak na razie ciężko mówić o sukcesach, lecz awans do kolejnej rundy Ligi Konferencji jest mimo wszystko wyjątkowo blisko. Wszystko zależy oczywiście od ostatecznego rozstrzygnięcia meczu Lech Poznań – Villarreal.

lech-villarreal-typy

Przyjezdni, choć są już pewni awansu, to nie oddadzą z pewnością zwycięstwa bez walki. Na to nie może pozwolić sobie nowy szkoleniowiec Quique Setién. Będąc na miejscu sympatyków aktualnych mistrzów Polski, ściskalibyśmy mocno kciuki, aby ich pupile rozegrali w ten czwartkowy wieczór najlepsze ze spotkań w całej bieżącej kampanii. Jeśli tak się nie stanie, to już w listopadzie sezon 2022/2023 można będzie powoli spisywać na straty, a to byłoby z pewnością ogromną katastrofą.

Lech – Villarreal wyniki bezpośrednich meczów

  • Villarreal – Lech 4:3

Obydwie ekipy mierzyły się dotychczas ze sobą zaledwie raz. Ten pojedynek zapadnie jednak w pamięci kibiców z pewnością na bardzo długo. Gdyby poznaniakom udało się wtedy urwać Żółtej łodzi podwodnej przynajmniej jeden punkt to awans do dalszej fazy zmagań Ishak i spółka mieliby w zasadzie w kieszeni. Los chciał jednak inaczej. Teraz pełna koncentracja jest potrzebna w zasadzie od pierwszej do ostatniej minuty rywalizacji przy Bułgarskiej. Gdy jej zabraknie, to Kolejorzowi pozostanie wyłącznie gra na krajowym podwórku.

Lech – Villarreal typy bukmacherskie

Emocje, szczególnie w przypadku ekipy dowodzonej przez Johna van den Broma będą sięgały zenitu. Lech właściwie z własnej winy skomplikował sobie bowiem sytuację w grupie na ostatniej prostej zmagań. Scenariusze czwartkowego starcia mogą być absolutnie przeróżne. Od całkowitej dominacji przyjezdnych, przez wyrównane starcie z wieloma bramkami, aż po sensacyjne zwycięstwo poznaniaków.

My osobiście wierzymy, że gospodarzom uda się dopiąć swego tj. awans do fazy pucharowej stanie się faktem, lecz jesteśmy świadomi, że może to być okupione naprawdę sporym wysiłkiem i licznymi emocjami na murawie. Nie można więc wykluczyć, że arbiter spotkania zdecyduje się podyktować jedenastkę. Czy zostanie ona zamieniona na gola? To okaże się niebawem.

Lech – Villarreal kursy bukmacherskie

Wygrana Lecha – 3.00

Remis – 3.40

Wygrana Villarreal – 2.31

Legalni polscy bukmacherzy są świadomi tego, że ewentualne zwycięstwo Dumy Wielkopolski byłoby sporą sensacją. Kursy, jakie zdecydowali się wystawić, chyba idealnie oddają jednak szanse na końcowy triumf każdej ze stron tego pojedynku.

Lech – Villarreal gdzie oglądać?

Ze spotkania Lech – Villarreal transmisja będzie dostępna nie tylko na platformie Viaplay. Tym razem prawo do relacjonowania potyczki z udziałem Kolejorza uzyskała także Telewizja Polska. Przekaz na żywo każdy zainteresowany znajdzie na antenach TVP2 oraz TVP Sport.