Legia – Jagiellonia typy, kursy i analiza ✔️ 28/11/2021

Legia jeszcze nie znalazła przełamania. Tym razem podejmie przed własną publiką Jagiellonię Białystok.

Analizy i typy przed meczem Legia – Jagiellonia Białystok

Zerknij na nasze typy bukmacherskie i porównaj na mecz Legia – Jagiellonia kursy.

Legia Jagiellonia typy

Czy Legia zacznie grać, jak na nią przystało?

Kibice w Warszawie nie mogą zrozumieć, co dzieje się z ich ukochaną drużyną. Legia przegrała 7 ostatnich meczy i 5 ostatnich spotkań w PKO Ekstraklasie. Tak fatalnej passy nie miała nigdy w czasach powojennych. Tym razem na Łazienkowską przyjedzie wymagający rywal. To Jagiellonia Białystok, która wygrała ostatnio z Wisłą Kraków, a dwa wcześniejsze mecze zremisowała. Co przyniesie nam niedzielny pojedynek? Znasz nasze na Legia – Jagiellonia typy, a sprawdź poniższe analizy.

Po pierwsze, uważamy, że oba zespoły zdobędą gole. Skąd takie na Legia – Jagiellonia typy? Otóż, BTTS pojawiał się aż w 9 z ostatnich 15 meczy Legionistów. Także w 2 z 3 ostatnich bezpośrednich spotkań Legia – Jagiellonia obie drużyny strzelały. Wobec tego, spodziewamy się powyżej 2.5 gola w Warszawie. W 9 z ostatnich 15 meczy Legii padały co najmniej cztery gole. Legia w każdym z ostatnich czterech spotkań traciła co najmniej trzy bramki. Nasz trzeci typ, dość ryzykowny, to obstawienie zwycięstwa Jagiellonii. Nie widzimy szczerze możliwości, by Legioniści nagle wydostali się z kryzysu, a rywale, widząc taką Legię, są niezwykle zmotywowani by obedrzeć ją z tego, z czego jeszcze niedawno słynęła, a więc ze zwycięstw. Jaga nie przegrała 3 z 4 ostatnich meczy z Legią, raz wygrywając i dwukrotnie remisując. Czas jeszcze polepszyć te statystyki. Kiedy, jak nie teraz?

Bezpośrednie mecze

Historia spotkań obu drużyn jest bardzo bogata. Skoncentrowaliśmy się jednak na meczach do 2020 roku, bowiem starsze, archiwalne spotkania nie są w naszym odczuciu żadnym wyznacznikiem tego, jakie warto postawić na Legia – Jagiellonia typy.

W lipcu 2021 roku Legia pokonała Jagiellonię towarzysko 2:1. W lidze nie potrafi jednak pokonać Jagi od trzech spotkań, padły dwa remisy i jedno zwycięstwo białostoczan. Ostatnia wygrana Legii z Jagą w lidze miała miejsce w lutym 2020 i wówczas Wojskowi rozbili rywali 4:0.

Tych piłkarzy nie zobaczymy

Abu Hanna, Boruc, Kapustka, Kastrati, Lopes i Nawrocki to długa lista nieobecności w zespole Marka Gołębiewskiego. Optymalnego zestawienia nie zobaczymy także po stronie Jagielloni Białystok. Ekipa z Podlasia przyjedzie do Warszawy bez Imaza i Runje. Do zdrowia wraca Dani Quintana.

Legia – Jagiellonia transmisja

CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4 oraz Canal+ Premium to stacje, które pokażą mecz Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok na żywo. Transmisja, co naturalne, dostępna będzie także w internecie. Można będzie ją śledzić chociażby na Canal+ Sport Online. Początek spotkania o godzinie 17:30. Tutaj typy na Stal – Wisła.

Gdzie najlepsze na Legia – Jagiellonia kursy?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie postawić na mecz Legia – Jagiellonia zakłady, polecamy rozważyć następujących bukmacherów: STS, Betfan oraz Betclic. Właśnie na ich stronach znaleźliśmy najlepsze oferty i korzystne kursy bukmacherskie.

FAQ

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

W lipcu Legia pokonała Jagę 2:0. Był to mecz towarzyski.

  • Ile meczy z rzędu przegrała Legia?

W lidze to już siedem porażek z rzędu.