Leicester – Leeds typy, kursy, zakłady 05/03/2022

Rozpoczęcie 28. serii gier będzie miało miejsce na King Power Stadium, gdzie miejscowe Lisy zmierzą się z popularnymi The Peacocks. Czy Mateusz Klich i spółką zgarną wreszcie tak potrzebny komplet punktów? Leicester – Leeds typy, kursy, zakłady. Miłej lektury.

Leicester – Leeds City typy warte uwagi

Oto nasze Leicester – Leeds typy:

leicester leeds typy

Obie drużyny strzelą gola

leicester leeds typy

Dwie ostatnie wysokie porażki kolejno z Liverpoolem oraz Tottenhamem znacząco osłabiły z pewnością morale ekipy z Leeds. The Foxes występujący w charakterze ich następnego rywala nie prezentują aktualnie zbyt wysokiej formy, lecz nie jest to równoznaczne z tym, że należy ich lekceważyć. Naszym skromnym zdaniem każdej ze stron tej rywalizacji uda się zaskoczyć golkipera drużyny przeciwnej.

Leeds otrzyma więcej kartek

Gdy po przeciwnych stronach boiska stają ta najrzadziej, a także ta najczęściej napominana drużyna w całej ligowej stawce, to scenariusz takiego widowiska może być chyba tylko jeden. Pawie muszą wreszcie zdobywać kolejne cenna oczka, gdyż w innym wypadku ich marsz w dół tabeli będzie nadal postępował. Scenariusz, w którym to właśnie oni będą częściej kartkowani przez arbitra jest więc bardzo możliwy.

Remis do przerwy i wygrana Leicester na koniec spotkania

Mimo heroicznej walki przez pełne 90 minut to gospodarze zakończą te zmagania w glorii chwały. Tak przynajmniej przewiduje nasz scenariusz, który zdecydowaliśmy się Wam zaproponować w ostatnich zdaniach akapitu Leicester – Leeds typy warte uwagi. Jak bardzo okaże się on zgodny z rzeczywistością? O tym przekonamy się już niebawem.

Leicester – Leeds City kursy

Zdaniem legalnych polskich bukmacherów szanse na zwycięstwo każdej z drużyn przedstawiają się następująco:

Bukmacher Leicester Remis Leeds
Fortuna 1.80 4.00 4.15
STS 1.78 3.95 4.00
LVBET 1.80 4.15 4.15
Betclic 1.79 4.10 4.10
forBET 1.79 4.10 4.10

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli jesteście ciekawi, jak obydwa zespoły radziły sobie na przestrzeni kilku minionych tygodni, to serdecznie zapraszamy do zweryfikowania tego w niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Leeds – Leicester 1:1 (7 listopada 2021)
Leicester – Leeds 1:3 (31 stycznia 2021)
Leeds – Leicester 1:4 (2 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Leicester
Burnley – Leicester 0:2
Randers – Leicester 1:3
Wolves – Leicester 2:1
Leicester – Randers 4:1

Leicester – West Ham 2:2
5 ostatnich spotkań Leeds
Leeds – Tottenham 0:4
Liverpool – Leeds 6:0
Leeds – Man Utd 2:4
Everton – Leeds 3:0
Aston Villa – Leeds 3:3

Leicester – Leeds prognozy

Jesse Marsch jako ratownik w zespole Leeds nie będzie miał z pewnością łatwo. Jego nowy zespół przed rozpoczęciem tej kolejki ligowej znajduje się zaledwie dwa oczka nad strefą spadkową. Tak się składa, że niestety mało kto wierzy w powodzenie misji polegającej na sprawieniu olbrzymiej niespodzianki podczas spotkania na King Power Stadium. Także my zaliczamy się do tego grona, choć z całą pewnością emocji zabraknąć nie powinno.

Leicester – Leeds pytania od graczy

  • O której początek meczu Leicester City F.C. – Leeds United F.C. ?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 13:30 w dniu 5 marca 2022r.

  • Leicester – Leeds typy, o co się zakładać?

Tu odpowiedź jest szybka i prosta. O to, co może przynieść potencjalny zysk. W tym konkretnym przypadku mowa np. o zakładach gole oraz żółte kartki.

0 0 votes
Article Rating