ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (Fortuna 1. liga, 30.09)

Sporo emocji dostarczają nam zmagania w ramach Fortuna 1. ligi! Tym razem chcielibyśmy zaprezentować wam interesujące ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec typy. Poniżej znajdziecie nasze prognozy na ten pojedynek – warto się z nimi zapoznać!

ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec typy na mecz w Łodzi

Faworytem tego pojedynku są gospodarze, co oczywiście warto mieć na uwadze, przeglądając ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec kursy. Przeczuwamy jednak, że gospodarze nie będą mieli łatwo, by wygrać to spotkanie. Jakie jeszcze mamy przewidywania?

Podział punktów w Łodzi?

W tym tekście zawarliśmy odpowiedź na pytanie o ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec gdzie obejrzeć. Zanim jednak do tego przejdziemy, chcielibyśmy klasycznie zerknąć do tabeli Fortuna 1. ligi. Ekipa ŁKS-u Łódź zajmuje w niej trzecie miejsce.

ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec typy

Na koncie łódzkiego zespołu widnieje 20 punktów. Na ten dorobek złożyło się sześć zwycięstw, dwa remisy, a także trzy porażki. Śmiało można stwierdzić, że do tej pory łodzianie radzili sobie całkiem dobrze.

Gorzej szło Zagłębiu Sosnowiec. Ten zespół w jedenastu meczach wywalczył piętnaście punktów. Zagłębie cztery razy wygrało, trzykrotnie remisowało, a poza tym cztery razy opuszczało boisko bez zdobyczy punktowej.

Fakty są takie, że zespoły z Łodzi i Sosnowca remisowały w dwóch ostatnich spotkaniach (włączając towarzyski mecz Zagłębia). Wobec tego nasuwają się ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec typy, że tutaj też będziemy mieć rezultat remisowy, co poskutkuje podziałem punktów.

Mamy też prognozy zakładające, że pierwszego gola w tym meczu zdobędzie ekipa ŁKS-u Łódź. To dlatego, że Zagłębie straciło premierową bramkę aż w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów. To chyba mówi samo za siebie i nie potrzebuje szerszego komentarza, prawda?

Bezpośrednie mecze ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec:

  • Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 0:0
  • ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 0:1
  • ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 0:0

W ostatnich pojedynkach tych dwóch ekip nie padało zbyt wiele bramek. Poprzednie spotkanie (16 kwietnia 2022 roku) zakończyło się rezultatem 0:0.

Gdzie obejrzeć mecz ŁKS – Zagłębie?

Warto wyraźnie podkreślić, że ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec transmisja dostępna będzie w internecie. Obejrzysz ją na fortuna1liga.statscore.com.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Kiedy mecz ŁKS – Zagłębie?

Spotkanie zaplanowano na 30 września 2022 roku. Początek o 18:00.

Zobacz też typy na mecze w Szczecinie i Poznaniu.