Manchester United – Aston Villa typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (10.11.2022)

Przed nami mecz trzeciej rundy Pucharu Ligi Angielskiej. Przygotowaliśmy na starcie Manchester United – Aston Villa typy, które pomogą w obstawianiu.

Manchester United – Aston Villa (10.11.2022)

Jeszcze przed przerwą mundialową rozegrane zostaną spotkania w ramach Pucharu Ligi Angielskiej. Jednym z ciekawszych spotkań zapowiada się czwartkowe starcie Manchester United – Aston Villa. Czy goście w starciu z Czerwonymi Diabłami na Old Trafford mają jakiekolwiek szanse?

manchester united - aston villa typy

W drugiej rundzie tych rozgrywek gracze z Birmingham pokonali 4:1 zespół Boltonu. W rozgrywkach ligowych obydwie ekipy dzieli przepaść. United w chwili obecnej legitymują się bilansem 7 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek co daje im 23 punkty i 5 pozycję w tabeli. Piłkarze Aston Villi znajdują się w dolnej części tabeli na 13 miejscu. Zgromadzili oni do tej pory 15 punktów na co przełożyły się 4 wygrane, 3 remisy i 7 porażek.

Manchester United – Aston Villa wyniki bezpośrednich meczów

  • Aston Villa – Manchester United 3:1
  • Manchester United – Aston Villa 2:2
  • Aston Villa – Manchester United 2:2
  • Manchester United – Aston Villa 1:0
  • Manchester United – Aston Villa 0:1

Obydwa zespoły rozgrywają bardzo dużo bezpośrednich spotkań pomiędzy sobą. W ostatnich latach bardziej skuteczną ekipą wydaje się być drużyna Czerwonych Diabłów.

Manchester United – Aston Villa typy bukmacherskie

Jak poradzą sobie oba zespoły w starciu Manchester United – Aston Villa? Typy które przedstawiamy, opieramy o statystyki z trwającego sezonu jak i historię meczów bezpośrednich. Naszym zdaniem czwartkowy mecz zakończył się wygraną Czerwonych Diabłów.

Drużyna z Manchesteru nie dość, że będzie miała za sobą atut w postaci własnego boiska to spoglądając w wyniki bezpośrednich pojedynków widzimy, że 3 z 5 ostatnich meczów na Old Trafford kończyło się wygraną gospodarzy. Uważamy również, że do przerwy na tablicy wyników widnieć będzie rezultat remisowy. Taka sytuacja miała miejsce w 6 z 10 ostatnich meczów przed własną publicznością zespołu United.

Manchester United – Aston Villa kursy bukmacherskie

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest zespół gospodarzy. Mając na uwadzę formę obydwu zespołów również uważamy, że to Czerwone Diabły wyjdą zwycięsko z tego spotkania.

  • Wygrana Manchesteru United: 1.61
  • Remis: 3.90
  • Wygrana Aston Villi: 5.20

Manchester United – Aston Villa gdzie oglądać?

Z meczu Manchester United – Aston Villa transmisja przeprowadzona zostanie na platformie Viaplay.