Motor Lublin – Polonia Warszawa typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (29.10.2022)

Czas na kolejne mecze z rozgrywkach eWinner 2 Ligi. Przygotowaliśmy dla wszystkich chcących obstawiać spotkanie Motor Lublin – Polonia Warszawa typy całkowicie za darmo.

Motor Lublin – Polonia Warszawa (29.10.2022)

Kolejna ligowa kolejka w ramach rozgrywek eWinner 2 Ligi już w najbliższy weekend. Jednym z ciekawszych spotkań może być starcie Motor Lublin – Polonia Warszawa. Co prawda obydwa zespoły walczą w tym sezonie o inne cele, ale każdej z nich zależy by dopisać kolejne punkty w klasyfikacji.

motor lublin - polonia warszawa typy

Zespół z lubelszczyzny w tym sezonie nie prezentuje spektakularnej formy. Podopieczni Goncalo Feio plasują się na 13 pozycji. W 16 spotkaniach zdobyli oni 18 punktów, na co złożyły się 4 wygrane, 6 remisów i 6 przegranych. Odmienne nastroje panują w Warszawie. Polonia jest wiceliderem rozgrywek z dorobkiem 31 oczek i stratą 5 punktów. do lidera- Kotwicy Kołobrzeg. Czarne Koszule odnotowały w tym sezonie 8 zwycięstw, 7 remisów i tylko jedną porażkę. Taka sytuacja sprawia, że przed tym starciem faworytem to zwycięstwa jest zespół Polonii.

Motor Lublin – Polonia Warszawa wyniki bezpośrednich meczów

  • Polonia Warszawa – Motor Lublin 2:0
  • Motor Lublin – Polonia Warszawa 2:0

Do tej pory obydwa zespoły mierzyły się ze sobą 2-krotnie. Za każdym razem spotkanie kończyło się wynikiem 2:0 (raz na korzyść Polonii, raz Motoru).

Motor Lublin – Polonia Warszawa typy bukmacherskie

Analizując statystyki stworzyć możemy ciekawe przed starciem Motor Lublin – Polonia Warszawa typy. Naszym zdaniem sobotnie starcie zakończy się triumfem zespołu przyjezdnych. Zespół Czarnych Koszul wygrał 5 ostatnich swoich meczów rozgrywanych na wyjazdach. Uważamy także, że w spotkaniu padnie powyżej 2.5 gola. Cztery z pięciu ostatnich wyjazdowych spotkań Polonii Warszawa zakończyło się z ilością trafień powyżej 2.5.

Motor Lublin – Polonia Warszawa kursy bukmacherskie

Według bukmacherów żaden z zespołów nie jest murowanym faworytem do zwycięstwa. Kto zdobędzie 3 punkty? Tego dowiemy się w sobotni wieczór.

  • Wygrana Motoru Lublin: 2.55
  • Remis: 3.30
  • Wygrana Polonii Warszawa: 2.55

Motor Lublin – Polonia Warszawa gdzie oglądać?

Jak ze wszystkich spotkań eWinner 2 Ligi tak i z meczu Motor Lublin – Polonia Warszawa transmisja dostępna będzie w aplikacji eWinner.

OGLĄDAJ TUTAJ