(Naj)niższe ligi z Lubsport 2016 – klasa A, odcinek trzynasty (WYNIKI, TABELE)

(Naj)niższe ligi z Lubsport 2016 – klasa A, odcinek trzynasty (WYNIKI, TABELE)

W niedzielę KS Góra Puławska mógł świętować awans do klasy okręgowej, jednak na boisku pomarańczowo-czarnych doszło do sporej niespodzianki. Co jeszcze wydarzyło się w sobotę i niedzielę na siódmym szczeblu rozgrywek?

WYNIKI 24. KOLEJKI I TABELA BIALSKIEJ KLASY A

Agrosport Leśna Podlaska – Absolwent Domaszewnica 1:1
Bad Boys Zastawie – Victoria Parczew 2:1
Bizon Jeleniec – Unia Krzywda 3:3
GLKS Rokitno – Start Gózd 2:5
Gręzovia Gręzówka – SPLGMP Rogoźnica 3:4
Hutnik Huta Dąbrowa – Orkan Wojcieszków 1:5
Kujawiak Stanin – Olimpia Okrzeja 2:0

Tabela bialskiej klasy A


WYNIKI 22. KOLEJKI I TABELA CHEŁMSKIEJ KLASY A

MKS Siedliska – Hutnik Dubeczno 3:6
Vitrum Wola Uhruska – Astra Leśniowce 3:0
Agros Suchawa – Vojsławia Wojsławice Brak danych
Hutnik Ruda-Huta – Bug Hanna 3:0
Orzeł Srebrzyszcze – Leszkopol Bezek 5:2
Zryw Gorzków – Start Pawłów 0:1

Tabela chełmskiej klasy A


WYNIKI 25. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY A, GRUPY I

GUKS Modliborzyce – LKS Gościeradów 5:2
LKS Potok Wielki – Ruch Popkowice 1:2
Kamex Polichna – ULKS Dzierzkowice 2:1
Stok Zakrzówek – LKS Poniatowa Wieś 3:1
LKS Kowalin – Tęcza Kraśnik 4:3
Orzeł Urzędów – Sygnał Chodel 1:1
Pauzował LKS Stróża

tabela lubelskiej klasy A grupy I


WYNIKI 25. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY A, GRUPY II

Bobry Karczmiska – Amator Leopoldów-Rososz 3:3
Mazowsze Stężyca – Serokomla Janowiec 1:0
Cisy Nałęczów – Wilki Wilków 5:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska – Orlęta 1925 Dęblin 7:0
Garbarnia Kurów – KS Drzewce 3:0
Hetman Gołąb – Wawel Wąwolnica 2:5
KS Góra Puławska – Żyrzyniak Żyrzyn 0:3

tabela lubelskiej klasy A grupy II


WYNIKI 25. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY A, GRUPY III

GKS Abramów – Błękit Cyców 3:1
GKS Niedźwiada – Oleśnia Oleśniki 1:2
KS Nasutów – GLKS Michów 2:7
LKS Skrobów – Ludwiniak Ludwin 1:8
Mila Turka – Victoria Rybczewice 1:4
Kadet Lisów – Tur Milejów 0:4
Huragan Siostrzytów – Zawisza Garbów 0:1

tabela lubelskiej klasy A grupy III


WYNIKI 25. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY A, GRUPY IV

BKS Bogucin – Sygnał Lublin 1:5
Legion Tomaszowice – Madjan-Marina Zemborzyce 0:3
Błękitni Dys – Avenir Jabłonna 4:1
Piotrcovia Piotrków – KS Ciecierzyn 4:1
GLKS Głusk – Sokół Konopnica 1:3
Granit II Bychawa – Rohland Tuszów 2:2
LZS Krężnica Jara – Pogoń 07 Lubartów 3:3

tabela lubelskiej klasy A grupy IV


WYNIKI 22. KOLEJKI I TABELA ZAMOJSKIEJ KLASY A, GRUPY I

Piast Babice – Błękitni Obsza 0:1
Rakovia/Relax Księżpol – Olimpiakos Tarnogród 1:5
Tarpan Korchów – Aleksandria Aleksandrów 1:1
Wrzos Szyszków – Orzeł Tereszpol 1:3
Metalowiec Goraj – Gryf Gmina Zamość 0:2
Olender Sól – Orion Dereźnia Solska 2:6

Tabela zamojskiej klasy A grupy I


WYNIKI 22. KOLEJKI I TABELA ZAMOJSKIEJ KLASY A, GRUPY II

Delta Nielisz – Szumy Susiec 0:0
Huragan Hrubieszów – Orion Jacnia 5:2
Szyszła Tarnoszyn – Metanoja Lipsko 2:1
Płomień Spartan Nieledew – Sparta Wożuczyn 0:3 walkower
Andoria Mircze – Perła Deszkowice 3:0
Potok Sitno – Sparta Łabunie 5:2

Tabela zamojskiej klasy A grupy II

* – tabele za lzpn.pl

0 0 vote
Article Rating