Odra Opole – ŁKS Łódź typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (05.11.2022)

Kolejna, 17 kolejka rozgrywek Fortuna 1 Ligi przed nami. Przygotowaliśmy na starcie Odra Opole – ŁKS Łódź typy, które pomogą w obstawianiu.

Odra Opole – ŁKS Łódź (05.11.2022)

Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy. Jednym ze spotkań będzie pojedynek Odra Opole – ŁKS Łódź. Kto w tym starciu zainkasuje kolejne 3 punkty do ligowej tabeli?

odra opole - łks łódz typy

Przed sobotnim starciem obydwie drużyny znajdują się w odmiennym położeniu. Drużyna gospodarzy po 16 kolejkach plasuje się w ligowej tabeli na miejscu 14, z dorobkiem 15 oczek i bilansem 4 wygranych, 3 remisów i 9 porażek. Opolanie w chwili obecnej mają tylko punkt przewagi nad drużynami Skry i Chojniczanki, które znajdują się w strefie spadkowej. W Łodzi sytuacja wygląda komfortowo. Wiele wskazuje na to, że ŁKS w tym sezonie bić będzie się o awans. W chwili obecnej łodzianie zgromadzili na swoim koncie 31 punktów i z bilansem 9 triumfów, 4 remisów i 3 porażek zajmują drugą pozycję tuż za zespołem Puszczy Niepołomice.

Odra Opole – ŁKS Łódź wyniki bezpośrednich meczów

  • ŁKS Łódź – Odra Opole 0:4
  • Odra Opole – ŁKS Łódź 3:0
  • ŁKS Łódź – Odra Opole 2:1
  • Odra Opole – ŁKS Łódź 0:4
  • Odra Opole – ŁKS Łódź 3:3

Sobotnie starcie będzie 11 bezpośrednim pojedynkiem tych drużyn. Do tej pory 4-krotnie zwyciężali opolanie, 4-krotnie łodzianie a 2-krotnie mecz kończył się remisem.

Odra Opole – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

Przygotowane przez nas na starcie Odra Opole – ŁKS Łódź typy stworzyliśmy analizując sytuację w obecnie trwającym sezonie jak i historię bezpośrednich spotkań. Uważamy, że po 90 minutach spotkania w Opolu to łodzianie cieszyć będą się z 3 punktów. Spoglądając w statystyki sezonu widzimy, że podopieczni Kazimierza Moskala wygrali 9 z ostatnich 15 meczów ligowych. Naszym zdaniem w meczu tym padnie dość spora liczba goli (stawiamy na +2,5). Uargumentowania tego typu szukamy w historii bezpośrednich spotkań. Ostatnie 3 takie spotkania, rozegrane w Opolu kończyły się z więcej niż 2,5 bramkami.

Odra Opole – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Według bukmacherów bardzo nieznacznym faworytem tego starcia jest drużyna gości. My również uważamy, że to ŁKS ma większe szanse na wygraną tego spotkania.

  • Wygrana Odry Opole: 2.80
  • Remis: 3.40
  • Wygrana ŁKS Łódź: 2.50

Odra Opole – ŁKS Łódź gdzie oglądać?

Z meczu Odra Opole – ŁKS Łódź transmisja dostępna będzie na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie statscore.