Odra Opole – Ruch Chorzów typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (21.10.2022)

Przed nami 15 kolejka spotkań w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Przygotowaliśmy na jednostronnie zapowiadające się widowisko Odra Opole – Ruch Chorzów typy całkowicie za darmo.

Odra Opole – Ruch Chorzów (21.10.2022)

Rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy zmierzają w stronę półmetka. Spoglądając w tabele wywnioskować możemy, kto w tym sezonie powalczy o najwyższe miejsca a kto będzie musiał ratować się przed spadkiem. Piątkowe starcie Odra Opole – Ruch Chorzów zdaje się być pojedynkiem zespołów, które mieszczą się w obydwu tych przedziałach.

Wiele wskazuje na to, że w Opolu będziemy świadkami jednostronnego pojedynku. Miejscowa Odra w tym sezonie spisuje się tragicznie. W 14 rozegranych spotkaniach podopieczni Piotra Plewni zdołali odnieść zaledwie 3 zwycięstwa i 2 remisy. Odnotowali też 9 porażek i z bilansem 11 punktów, w ligowej tabeli wyprzedzają jedynie ekipę Sandecji Nowy Sącz. Zdecydowanie odmienne humory panują w Chorzowie. Niebiescy z dorobkiem 26 punktów i bilansem 7 zwycięstw, 5 remisów i tylko 2 porażek plasują się na 2 pozycji tracąc jedno oczko do prowadzącej w tabeli Puszczy Niepołomice.

Odra Opole – Ruch Chorzów wyniki bezpośrednich meczów

  • Ruch Chorzów – Odra Opole 3:0
  • Odra Opole – Ruch Chorzów 0:0
  • Ruch Chorzów – Odra Opole 1:5
  • Odra Opole – Ruch Chorzów 0:3
  • Ruch Chorzów – Odra Opole 3:1

Piątkowy pojedynek będzie starciem numer 11 w historii tych klubów. Do tej pory lepszym bilansem legitymuje się ekipa Ruchu Chorzów- 7 zwycięstw.

Odra Opole – Ruch Chorzów typy bukmacherskie

Przygotowane przez nas na spotkanie Odra Opole – Ruch Chorzów typy przygotowaliśmy w oparciu o wyniki bezpośrednich spotkań jak i o statystyki z obecnego sezonu. Uważamy, że w piątek w Opolu komplet punktów zainkasuje zespół ze Śląska. Chorzowianie w tym sezonie są zespołem zdecydowanie lepszym a i historia bezpośrednich spotkań jest dla nich korzystniejsza. Wygrali oni 7 z 10 takich pojedynków.

Większość kibiców lubi, gdy w meczu pada wiele bramek. Niestety uważamy, że w nadchodzącym spotkaniu nie padnie ich duża ilość. Naszym zdaniem będzie ich poniżej 3.5. Taka sytuacja miała miejsce w 9 z 10 ostatnich wyjazdowych pojedynków Ruchu Chorzów.

Odra Opole – Ruch Chorzów kursy bukmacherskie

Faworytem piątkowego pojedynku bez dwóch zdań jest zespół Ruchu. Chorzowianie są w tym sezonie lepsi o czym świadczą wyniki i pozycja w ligowej tabeli.

  • Wygrana Odry Opole: 3.15
  • Remis: 3.25
  • Wygrana Ruchu Chorzów: 2.25

Odra Opole – Ruch Chorzów gdzie oglądać?

Już w piątek spotkanie Odra Opole – Ruch Chorzów. Początek o 20:30. Transmisja tego pojedynku dostępna będzie w Polsacie Sport Extra oraz Polsat Box Go i w serwisie Statscore po wykupieniu dostępu.