Olimpia Elbląg – Motor Lublin typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (12.11.2022)

Ciekawie zapowiada się mecz 19. kolejki eWinner 2. ligi w Elblągu. Prezentujemy przed nim bardzo atrakcyjne Olimpia Elbląg – Motor Lublin typy.

Olimpia Elbląg – Motor Lublin (12.11.2022)

Starcie Olimpia Elbląg – Motor Lublin odbędzie się w ramach 19. kolejki drugiej ligi. Niewątpliwie to spotkanie może dostarczyć wielkich emocji. Prognozujemy tak choćby z uwagi na to, że w ostatnich tygodniach drużyny z Elbląga i Lublina prezentowały wysoką formę.

OGLĄDAJ TUTAJ

Olimpia Elbląg - Motor Lublin typy

Jeżeli spojrzymy na ligową tabelę, to Olimpia Elbląg aktualnie zajmuje w niej piąte miejsce. Póki co ta drużyna wywalczyła 31 punktów. Na ten dorobek złożyło się osiem wygranych, siedem remisów, a także trzy porażki. Olimpia strzeliła 29 bramek, a ponadto straciła 20 goli.

Motor Lublin zgromadził o 10 “oczek” mniej. Ta ekipa ma pięć triumfów, sześciokrotnie dzieliła się punktami z drużynami przeciwnymi, a do tego siedem razy ponosiła porażki. Bilans bramkowy w przypadku lubelskiego zespołu to 21 goli strzelonych i 25 bramek straconych.

Olimpia Elbląg – Motor Lublin wyniki bezpośrednich meczów

  • Motor Lublin – Olimpia Elbląg 1:1
  • Motor Lublin – Olimpia Elbląg 1:0
  • Olimpia Elbląg – Motor Lublin 0:0
  • Motor Lublin – Olimpia Elbląg 1:0
  • Olimpia Elbląg – Motor Lublin 1:3

Olimpia Elbląg – Motor Lublin typy bukmacherskie

Uważamy, że ten pojedynek zakończy się triumfem zespołu przyjezdnego. Skąd właśnie takie Olimpia Elbląg – Motor Lublin typy? Na uwadze mamy przede wszystkim fakt, że zespół z Lublina wygrał trzy z ostatnich pięciu pojedynków z Olimpią. To bardzo ważna statystyka.

Poza tym przeczuwamy, że gole nie będą padać z obu stron. Rzuciliśmy okiem na ostatnie wyniki tych dwóch ekip i jak na dłoni widać, że aż w czterech z poprzednich pięciu meczów Olimpii i Motoru z przeróżnymi rywalami gole strzelała tylko jedna drożyna.

Olimpia Elbląg – Motor Lublin kursy bukmacherskie

My stawiamy na Motor, ale bukmacherzy minimalnie większe szanse na sukces dają Olimpii. Świadczą o tym poniższe kursy.

  • Wygrana Olimpii Elbląg: 2.42
  • Remis: 3.45
  • Wygrana Motoru Lublin: 2.70

Olimpia Elbląg – Motor Lublin gdzie oglądać?

Spotkanie Olimpii z Motorem przewidziane zostało na 12 listopada 2022 roku, godz. 14:45. Obejrzysz je na TVP Sport. Będzie również prowadzona Olimpia Elbląg – Motor Lublin transmisja internetowa na sport.tvp.pl oraz w aplikacji bukmachera eWinner.

OGLĄDAJ TUTAJ