Piast – Legia typy, kursy, zapowiedź meczu – 24.10.2021

Czy Legia Warszawa zacznie marsz w górę tabeli, a może Piast Gliwice będzie kolejną z drużyn, która utrze nosa podopiecznym Czesława Michniewicza? Sprawdź nasze typy.

Zapowiedź meczu Piast – Legia, typy i kursy (24 października)

Nie lubimy przeciągania, zatem od razu sprawdź, jak prezentują się nasze na Piast – Legia typy bukmacherskie.

Chcesz wiedzieć dlaczego uważamy tak, a nie inaczej? Wyjaśni Ci to zapowiedź meczu, pełna ciekawych analiz i statystyk.

Piast - Legia typy

Michniewicz ucieknie spod topora, a może Piast pogrąży Legię?

To pytanie jest zasadne. I choć Czesław Michniewicz był i wciąż jest chwalony za dwa zwycięstwa w Lidze Europy, to jednak postawa “Wojskowych” w PKO BP Ekstraklasie jest szokiem i to nie tylko dla kibiców stołecznej drużyny. Legia jest na krawędzi strefy spadkowej, przegrała dwa ostatnie mecze, a biorąc pod uwagę także mecz z SSC Napoli, to Legioniści nie zdobyli ani jednego punktu w żadnym z trzech ostatnich spotkań. Czy zła seria dobiegnie końca?

Naszym zdaniem tak, co przedstawiły już widoczne na wstępie Piast – Legia typy. Cóż, przy takim zasobie ludzkim i jakości piłkarzy, Legia w końcu musi odbić się od ligowego dołu. I naszym zdaniem, przełamanie nastąpi w spotkaniu z Piastem. Raz, że Legioniści są podrażnieni porażką z SSC Napoli, a dwa, czas wreszcie gonić ligę, bo zaraz okaże się, że zamiast walki o kolejne europejskie puchary, Legia będzie walczyć, ale o… utrzymanie. Piast nie wygrał 10 ze swoich ostatnich 15 meczy w PKO Ekstraklasie. Legia wygrała też ostatni bezpośredni mecz. Kiedy więc się przełamać, jak nie teraz? Nie wyobrażamy sobie, aby Legia odniosła trzecią ligową porażkę z rzędu. Wówczas gorące krzesło Czesława Michniewicza mogłoby być rozgrzane do granic wytrzymałości.

W 3 z ostatnich 5 meczów przeciwko Piastowi, Legioniści strzelali co najmniej dwa gole. Biorąc pod uwagę fakt, że “Piastunki” zachowały czyste konto tylko w 1 z 3 ostatnich meczy, można pokusić się na over 1.5 gola po stronie gości z Warszawy. Wydaje nam się też, że Legia będzie chciała rozpocząć ten mecz z impetem. Może to zaowocować szybko strzelonym golem. Stawiamy zatem na Piast – Legia typy na pierwszego gola po stronie właśnie przyjezdnych.

Dla tych, którzy przegapili ostatni mecz Legii z Napoli, poniżej zamieszczamy jego skrót.

Kto nie zagra?

Wciąż nie jest pewna sytuacja kilku zawodników. Na ten moment pewne jest, że w meczu Piasta z Legią nie zagrają Czerwiński i Kapustka, którzy od dłuższego czasu leczą kontuzje. Miejmy nadzieję, że pozostali piłkarze będą do dyspozycji, bo czym lepsze na Piast – Legia składy, tym, mamy nadzieję, że więcej emocji na boisku.

Piast Gliwice – Legia Warszawa historia bezpośrednich meczy

Jak wyglądały bezpośrednie mecze Piasta z Legią? Oto pięć ostatnich spotkań.

  • Piast – Legia 0:1
  • Legia – Piast 1:2
  • Legia – Piast 2:2
  • Legia – Piast 1:1
  • Legia – Piast 1:2

Na jakim kanale z Piast – Legia transmisja na żywo?

Pierwszy gwizdek arbitra 24 października o 20:00. Z Piast – Legia transmisja na Canal+ Sport 3, Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD, a także online na platformach Canal+ i Polsat Box Go.

Porównaj kursy bukmacherskie

Zanim wyślesz zakłady, sprawdź nasze przed Piast – Legia typy i porównaj kursy bukmacherskie. W tym celu polecamy udać się na strony LVBET, Fortuna oraz STS. Tam odnaleźliśmy najbardziej korzystne kursy. Pamiętaj jednak, że te mogą ulec zmianie.

FAQ

  • Jaki był wynik ostatniego bezpośredniego meczu?

Legia pokonała Piasta 1:0.

  • Gdzie transmisja meczu?

Canal+ Sport 3, Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD, a informacje o transmisji online znajdziesz w naszej zapowiedzi meczu.

0 0 vote
Article Rating