Podbeskidzie – ŁKS Łódź typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (Fortuna 1 Liga, 18.09)

W niedzielne wczesne popołudnie, w Bielsku-Białej, będziemy świadkami ciekawego spotkania- Podbeskidzie – ŁKS. Typy i najciekawsze kursy znajdziecie w tym artykule. Zapraszamy do lektury.

Podbeskidzie – ŁKS Łódź typy i przedmeczowe analizy

Obydwa zespoły znają już smak Ekstraklasy i każdy z nich z pewnością chciałby powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jakie są najciekawsze, wybrane przez nas na starcie Podbeskidzie – ŁKS Łódź?

Kto wygra ligowe starcie u stóp Beskidu?

Po pierwszej części sezonu w bezpośrednim porównaniu lepiej prezentuje się ekipa ŁKS-u. Drużyna Podbeskidzia w 10 kolejkach zgromadziłą 15 punktów na co złożyło się 5 zwycięstw i 5 porażek. Górale zajmują obecnie 8 lokatę w ligowej tabeli. Łodzianie w chwili obecnej mają ścisły kontakt z ligowym podium, plasując się na 4 pozycji, a do liderującego Ruchu Chorzów, podopieczni Kazimierza Moskala tracą zaledwie 2 punkty. Na taki dorobek złożyło się 6 zwycięstw, remis i 3 przegrane.

podbeskidzie - łks typy

Jakie są najciekawsze, wybrane przez nas na mecz Podbeskidzie – ŁKS typy? Spoglądając w tabelę oraz widząc formę poszczególnych zawodników, nie trudno wywnioskować, że faworytem niedzielnego starcia jest drużyna ŁKS-u. Za wygraną łodzian przemawia również niechlubna dla gospodarzy statystyka. Drużyna Podbeskidzia przegrała 6 z ostatnich 10 spotkań, które rozgrywała na własnym obiekcie. Pragniemy zauważyć, że nie spodziewamy się wielu goli w tym ligowym pojedynku. Dziewięć z dziesięciu wyjazdowych starć ekipy z Łodzi, kończyło się z mniej niż 3.5 bramkami.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Podbeskidzie – ŁKS 1:1
  • ŁKS – Podbeskidzie 1:2
  • ŁKS – Podbeskidzie 3:0

Z historii bezpośrednich pojedynków zauważyć można, że mecze te były niezwykle zacięte i nierzadko kończyły się remisem.

Podbeskidzie – ŁKS gdzie obejrzeć to spotkanie?

Jak większość pojedynków Fortuna 1 Ligi tak i z meczu Podbeskidzie – ŁKS transmisja przeprowadzona będzie na kanale Polsat Sport oraz na platformie Polsat Box Go a także w serwisie starscore.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Godzina i data rozpoczęcia pojedynku.

Start spotkania w Bielsku-Białej w niedzielę o godzinie 12:40.