Polska – Holandia typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (Liga Narodów, 22.09.2022)

Cele przed dwoma wrześniowymi meczami w Lidze Narodów są proste. Uniknięcie kontuzji kluczowych graczy oraz pozostanie w dywizji A co najmniej na kolejny krok. Czy krok do realizacji tych zadań zostanie wykonany już w najbliższy czwartek? Polska – Holandia gdzie obejrzeć, typy i zakłady. Miłej lektury.

Polska – Holandia typy bukmacherskie

Jesteście ciekawi, jakie Polska – Holandia typy warto umieścić tym razem na swoim kuponie? Rzućcie więc okiem na kilka naszych propozycji:

Interesujący wieczór

Czwartkowa potyczka z Holendrami będzie tak na dobrą sprawę sporą zagadką dla kibiców. Nie do końca bowiem wiadomo, jak to spotkanie potraktuje sam Czesław Michniewicz. Czy Biało-czerwoni wyjdą absolutnie najmocniejszym składem, czy też selekcjoner będzie próbował testować kolejne rozwiązania taktyczne? Wszak to jedna z ostatnich okazji ku temu na niespełna dwa miesiące przed rozpoczęciem katarskiego mundialu.

Bez względu na to, jaka jedenastka pojawi się ostatecznie na Narodowym, to jedno wydaje się niemal w 100% pewne. Pokonanie golkipera reprezentacji Holandii nie powinno sprawić gospodarzom zbyt dużego problemu.

polska-holandia-typy

Jeśli ktoś z Was miał możliwość śledzenia czerwcowej potyczki pomiędzy obiema reprezentacjami, to zauważyliście zapewne, że Oranje byli wtedy stroną zdecydowanie dominującą. Nie oszukujmy się. W szeregach Pomarańczowych można dostrzec dużo więcej piłkarskiej jakości. Polacy nadrabiali braki w wyszkoleniu sercem do gry i to właśnie dzięki niemu jeden cenny punkt trafił wtedy na konto Lewego i spółki.

Mamy przeczucie, że rewanżowa batalia w Warszawie będzie miała podobny scenariusz. Goście prawdopodobnie osiągną przewagę praktycznie w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Ściskamy tylko mocno kciuki za to, aby także i tym razem dopisało nam szczęście. Nawet kosztem większej ilości napomnień czy też wykluczenia z boiska.

Bezpośrednie mecze Polska – Holandia

  • Holandia – Polska 2:2
  • Polska – Holandia 1:2
  • Holandia – Polska 1:0

W historii bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema reprezentacjami zdecydowanie lepszym bilansem mogą pochwalić się oczywiście Holendrzy. Przebieg ostatniej potyczki pokazał jednak, że Biało-czerwoni mogą sprawić niemałą niespodziankę podczas rywalizacji z tą ekipą. Czy można zatem liczyć na pierwszą wygraną od przeszło 40 lat? O tym przekonamy się już niebawem.

Kiedy i o której mecz Polska – Holandia?

Start potyczki na Stadionie Narodowym w Warszawie zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 22 września bieżącego roku.

Gdzie oglądać Polska – Holandia?

Ze starcia Polska – Holandia transmisja zostanie przeprowadzona m.in. przez stacje Polsat Sport Premium, jak i TVP1 oraz TVP Sport.