PSG – Brest typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (Ligue 1, 10.09)

Czas na kolejne starcia w ramach rozgrywek Ligue 1. Przygotowaliśmy na starcie PSG – Brest typy całkowicie za darmo.

PSG – Brest typy, analizy, kursy przed spotkaniem w lidze francuskiej

Spoglądając w statystyki tego sezonu nietrudno się dziwić, że przed meczem PSG – Brest kursy bukmacherskie stawiają w roli zdecydowanego faworyta zespół ze stolicy Francji. Drużyna Christophe Galtiera ma ogromne szanse na dopisanie kolejnych 3 punktów do swojego dorobku.

PSG i Brest w ligowej tabeli dzieli przepaść. Jakim wynikiem zakończy się sobotnia rozgrywka?

Drużyna z Parc des Princes w 6 ligowych kolejkach nie zaznała jeszcze smaku porażki notując 5 zwycięstw i remis. Paryżanie przewodzą w tabeli, zespół z Bretanii plasuje się na 17 pozycji. W 6 spotkaniach podopieczni Michela Der Zakariana w 6 spotkaniach zaliczyli zwycięstwo, 2 remisy i 3 porażki.

psg - brest typy

Wybraliśmy dwa najciekawsze na mecz PSG – Brest typy. Paryżanie najprawdopodobniej bez większych problemów wygrają z zespołem Stade Brestois. Naszym zdaniem warto zainteresować się typem na zwycięstwo PSG z handicapem -2.5. W 9 z 15 ostatnich meczów w rozgrywkach ligowych, zespół z Paryża wygrywał różnicą minimum 3 goli. Uważamy również, że zespół ze stolicy będzie prowadził już po 1 połowie. Taki scenariusz miał miejsce w 8 z 10 ostatnich meczach u siebie. Podsumowując uważamy, że mecz zakończy się pewnym triumfem PSG.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • PSG – Brest 2:0
  • Brest – PSG 2:4
  • Brest – PSG 0:2

W ponad 30-letniej historii bezpośrednich pojedynków drużynie z Bretanii nie udało się odnieść ani jednego triumfu. Największym “sukcesem” zespołu z Bretanii jest kilka remisów z paryżanami.

PSG – Brest gdzie obejrzeć sobotnie starcie?

W Polsce ze spotkania PSG – Brest transmisja prowadzona będzie w Eleven Sport 2. Dodatkowo mecz obejrzeć będzie można w internecie w Eleven Player.

Kiedy mecz PSG – Brest?

Początek spotkania w Paryżu w sobotę o godzinie 17:00.