Radomiak – Raków typy, transmisja i analiza spotkania

Rewelacja rundy jesiennej PKO Ekstraklasy, a więc Radomiak Radom podejmie u siebie ekipę Rakowa Częstochowa.

Radomiak Radom – Raków Częstochowa typy meczowe (12.02.2022)

Zacznijmy, prezentując nasze trzy na mecz Radomiak – Raków typy bukmacherskie i odpowiadające im kursy.

radomiak raków typy

W Radomiu czeka nas walka o ligowe podium

Przed tym meczem bukmacherzy mieli prawdziwy ból głowy, żeby zestawić swoje kursy. Czy jednak można się dziwić, kiedy zagrają ze sobą dwie drużyny z czołówki ligowej tabeli? No właśnie. Lepiej w rundę wiosenną weszli gracze Rakowa Częstochowa, którzy pokonali 2:0 Wisłę Kraków. Radomiak Radom zremisował u siebie 1:1 z Wisłą Płock, która też w tym sezonie Ekstraklasy zachwyca swoich kibiców.

Ciekawostką jest fakt, że dwa poprzednie bezpośrednie mecze Radomiaka i Rakowa kończyły się remisami. Dlatego uważamy, że tym razem zostanie wyłoniony zwycięstwa. Kto wygra jednak to spotkanie? Nie odważymy się o taki typ i gramy na podwójną szansę, a więc zakład na 12. Warto dodać jednak, że częstochowianie wygrali 9 z ostatnich 15 meczy w lidze, a dodatkowo, są niepokonani od czterech meczy, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Radomiak nie wygrał pięciu kolejnych spotkań i jest w wyraźnym dołku.

Aż w 7 z 8 ostatnich bezpośrednich meczy Radomiak Radom – Raków Częstochowa byliśmy świadkami co najmniej 3 goli. I takie na mecz Radomiak – Raków typy wydają się być naturalnym kierunkiem przed nadchodzącym meczem. Raków w każdym z ostatnich czterech spotkań zdobywał przynajmniej 2 gole, w tym aż trzykrotnie 3 gole. Radomiak w 9 z 10 ostatnich meczy strzelał przynajmniej jedną bramkę. Zatem kibice w Radomiu mogą spodziewać się kilku trafień.

Ciekawostką jest też, że Radomiak zdobył pierwszego gola aż w 11 ze swoich ostatnich 15 spotkań. Odważni typerzy mogą pokusić się też o takie zakłady na nadchodzący mecz.

Ostatnie bezpośrednie mecze
 • Raków – Radomiak 2:2
 • Radomiak – Raków 0:0
 • Raków – Radomiak 3:0
Ostatnie mecze Radomiaka
 • Radomiak – Wisła Płock 1:1
 • Legia – Radomiak 4:0
 • Metalist – Radomiak 1:1
Ostatnie mecze Rakowa
 • Raków – Wisła Kraków 2:0
 • Raków – Zoria 3:2
 • Raków – Dinamo Batumi 3:3

Sytuacja kadrowa

W prasie spekuluje się, że Radomiak może sięgnąć po Daniela Łukasika. Radomianie nie zdążą jednak z ewentualnym transferem i zgłoszeniem zawodniak przed meczem z Rakowem. W Częstochowie przeprowadzono kilka ciekawych ruchów transferowych. Racovitan i Sorescu są na razie spokojnie wprowadzani do jedenastki. Niewykluczone jednak, że na mecz Radomiak Radom – Raków Częstochowa Rumuni wybiegną w pierwszym składzie.

Gdzie oglądać Radomiak – Raków? Transmisja spotkania

Z meczu Radomiak – Raków transmisja na Canal+ Sport 3. Dodatkowo mecz pokaże ogólnodostępny kanał TVP Sport. Początek zawodów już 12 lutego 2022 roku, o godzinie 17:30. Jeśli chcesz obstawiać, sprawdź nasze Radomiak – Raków typy, opublikowane na wstępie tekstu. Zobacz typy na Lech – Termalica.

FAQ

 • Kto jest uznawany za faworyta?

Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem zdecydowanego faworyta.

 • Gdzie obejrzeć?

Canal+ Sport 3 oraz TVP Sport.