Sandecja – Wisła Kraków typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (13.11.2022)

Trwa ostatnia kolejka rozgrywek Fortuna 1 Ligi przed przerwą zimową. Przygotowaliśmy na starcie Sandecja – Wisła Kraków typy, które pomogą w obstawianiu.

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków (13.11.2022)

W ostatniej kolejce przed dłuższą przerwą czekają nas derby województwa małopolskiego – Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków. Niedzielne starcie będzie dla obydwu zespołów miało dużą wagę – zarówno w walce o utrzymanie jak i możliwości zaatakowania pozycji w górnej części tabeli.

sandecja - wisla krakow typy

Nowosądeczanie w tym sezonie są najgorszą ekipą rozgrywek Fortuna 1 Ligi. W 17 meczach zdołali odnieść tylko 2 zwycięstwa, odnotowując także 7 remisów i 8 porażek. Z dorobkiem 13 oczek zamykają ligową tabelę i jeśli wiosną nie poprawią swojej gry czeka ich spadek do niższej klasy rozgrywkowej. W Krakowie kibice z pewnością liczyli na inne rozstrzygnięcia. Spodziewano się, że tegoroczny spadkowicz z Ekstraklasy zagości w 1 lidze tylko na sezon po czym wróci na swoje miejsce. Nic bardziej mylnego. Po 17 kolejkach zespół Białej Gwiazdy plasuje się na 10 pozycji z dorobkiem 23 punktów i bilansem 6 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek.

Sandecja – Wisła Kraków wyniki bezpośrednich meczów

  • Wisła Kraków – Sandecja 0:0
  • Sandecja – Wisła Kraków 1:0
  • Sandecja – Wisła Kraków 0:0
  • Wisła Kraków – Sandecja 3:0
  • Wisła Kraków – Sandecja 3:1

Niedzielne starcie będzie 6. bezpośrednim pojedynkiem tych drużyn. Do tej pory 2-krotnie wygrywała Wisła, raz Sandecja oraz 2-krotnie mecz zakończył się remisem.

Sandecja – Wisła Kraków typy bukmacherskie

Z pewnością wielu z was chciałoby postawić kupon na to spotkanie. Naszym zdaniem mecz zakończy się wygraną ekipy gości. Sandecja jest najgorszym zespołem rozgrywek, przegrali oni aż 6 z 8 ostatnich meczów w tych rozgrywkach. Drugie nasze na mecz Sandecja – Wisła Kraków typy to zdobycie gola tylko przez jeden zespół. Analizując wyniki bezpośrednich spotkań widzimy, że taka sytuacja, w której strzelał tylko jeden zespół lub żaden, miała miejsce w 4 z 5 ostatnich bezpośrednich meczów.

Sandecja – Wisła Kraków kursy bukmacherskie

Spoglądając w statystyki tego sezonu nie można się dziwić temu, że faworytem bukmacherów w niedzielnym starciu jest ekipa Białej Gwiazdy.

  • Wygrana Sandecji: 3.50
  • Remis: 3.45
  • Wygrana Wisły Kraków: 2.12

Sandecja – Wisła Kraków gdzie oglądać?

Standardowo jak z większości meczów Fortuna 1 Ligi tak i ze starcia Sandecja – Wisła Kraków transmisja dostępna będzie w Polsacie Sport oraz na platformie Polsat Box Go i w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.