Skra Częstochowa – Ruch Chorzów typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (12.11.2022)

Przed nami derby województwa śląskiego w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. W tym artykule znajdziecie na mecz Skra Częstochowa – Ruch Chorzów typy przygotowane przez naszą redakcję.

Skra Częstochowa – Ruch Chorzów (12.11.2022)

Znajdujemy się na półmetku rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Niektóre drużyny szykują formę na rundę wiosenna by bić się o możliwość awansu do Ekstraklasy, inne muszą rozpaczliwie szukać punktów by odbić się od ligowego dna. W sobotę dojdzie do starcia zespołów, które znajdują się w takich sytuacjach.

skra czestochowa - ruch chorzow typy

Częstochowianie w tym sezonie są jedną z gorszych drużyn. Legitymują się oni bilansem 4 zwycięstw, 2 remisów i aż 11 porażek. Do tej pory zgromadzili na swoim koncie 14 punktów i zajmują 17 miejsce w ligowej tabeli wyprzedzając tylko ekipę Sandecji Nowy Sącz. Odmienne nastroje panują w Chorzowie. Ruch jest jednym z kandydatów by z końcem tego sezonu awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. W 17 rozegranych spotkaniach Niebiescy triumfowali 8-krotnie, 7 razy remisowali a przegrali tylko w 2 pojedynkach. Z dorobkiem 31 punktów chorzowianie sklasyfikowani są na 3 pozycji.

Skra Częstochowa – Ruch Chorzów wyniki bezpośrednich meczów

  • Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 0:0
  • Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 0:2
  • Skra Częstochowa – Ruch Chorzów 1:2
  • Skra Częstochowa – Ruch Chorzów 1:0
  • Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 4:0

Co prawda historia bezpośrednich pojedynków jest dość wyrównana jeśli chodzi o rezultaty ale w tym spotkaniu to raczej chorzowianie dopiszą kolejne zwycięstwo.

Skra Częstochowa – Ruch Chorzów typy bukmacherskie

Bukmacherzy nie dają większych szans częstochowianom w sobotnim starciu. Również nasze przed meczem Skra Częstochowa – Ruch Chorzów typy są dość jednostronne. Chorzowianie są zespołem zdecydowanie lepszym w tym sezonie a spoglądając w statystyki ostatnich meczów widzimy, że zespół Skry przegrał 8 z 9 ostatnich spotkań, które rozegrali. Warto przemyśleć także opcję, że w spotkaniu padnie poniżej 3.5 gola. Taki scenariusz miał miejsce w 8 z ostatnich 10 meczów, które piłkarze z Chorzowa rozgrywali na wyjeździe.

Skra Częstochowa – Ruch Chorzów kursy bukmacherskie

Tak jak wspominaliśmy już wielokrotnie bukmacherzy nie dają większych szans ekipie Skry w sobotnim starciu. Mając na uwadze rezultaty tego sezonu a zwłaszcza ostatnie wyniki nie ma się czemu dziwić.

  • Wygrana Skry Częstochowa: 3.75
  • Remis: 3.35
  • Wygrana Ruchu Chorzów: 2.08

Skra Częstochowa – Ruch Chorzów gdzie oglądać?

Z meczu Skra Częstochowa – Ruch Chorzów transmisja dostępna będzie w internecie. Spotkanie obejrzeć będzie można w serwisie statscore po wykupieniu dostępu oraz na platformie Polsat Box Go.