Stal Mielec – Pogoń typy, kursy, zakłady i transmisja, gdzie obejrzeć? (PKO Ekstraklasa, 7.10)

Lider tabeli PKO Ekstraklasy ma szansę na to, by umocnić się na pierwszym miejscu w tym zestawieniu. Już 7 października czeka nas interesujący pojedynek w Mielcu. Mamy przed nim atrakcyjne Stal Mielec – Pogoń typy.

Stal Mielec – Pogoń typy na konfrontację w ramach PKO Ekstraklasy

Nie brakuje pytań o to, Stal Mielec – Pogoń gdzie obejrzeć. Oczywiście znamy odpowiedź na to pytanie, ale zanim ją przedstawimy, chcielibyśmy omówić prognozy na pojedynek Stali z Pogonią.

Pogoń Szczecin umocni się na pozycji lidera?

Przygotowując Stal Mielec – Pogoń typy, oczywiście uwzględniliśmy między innymi ostatnie wyniki tych dwóch ekip oraz sytuację w tabeli PKO Ekstraklasy. Zespół ze Szczecina otwiera to zestawienie.Stal Mielec - Pogoń typy

Dotychczas “Portowcy” wywalczyli 21 punktów. Na ten dorobek złożyło się sześć zwycięstw, trzy remisy, a także dwie porażki. Pogoń strzeliła 18 bramek, tracąc przy tym 12 goli.

Jeżeli chodzi o Stal Mielec, to tutaj bilans bramkowy wynosi 14:17. Mielczanie zgromadzili na swoim koncie 16 punktów. Do tej pory pięć razy uznawali wyższość rywali, raz podzielili się punktami z drużyną przeciwną, a poza tym pięciokrotnie świętowali triumfy.

Stal w tabeli jest dziewiąta. Tabelę mamy mocno spłaszczoną, o czym świadczy fakt, że mielczan i szczecinian dzieli tylko pięć punktów. To bardzo mało.

Jeżeli spoglądasz na Stal Mielec – Pogoń kursy, to podsuwamy nasze typy. Uważamy, że Pogoń wygra. Szczecinianie są liderem tabeli, a poza tym pokonywali ekipę z Mielca w trzech z czterech poprzednich spotkań.

Stawiamy również na to, że gole będą padać tylko z jednej strony. Taka sytuacja miała miejsce w czterech ostatnich spotkaniach Stali.

Bezpośrednie mecze Stal Mielec – Pogoń

  • Stal Mielec – Pogoń 0:1
  • Pogoń – Stal Mielec 4:1
  • Stal Mielec – Pogoń 1:0

Po raz ostatni te dwie ekipy mierzyły się 18 lutego 2022 roku. Wówczas Pogoń Szczecin odnotowała skromny triumf (1:0).

Gdzie oglądać Stal Mielec – Pogoń?

Oczywiście dostępna będzie Stal Mielec – Pogoń transmisja. Spotkanie obejrzysz m.in. na Canal+ Sport i Canal+ online.

Kiedy mecz w Mielcu?

Spotkanie Stal Mielec – Pogoń Szczecin odbędzie się 7 października 2022 roku. Początek o 18:00.