Fortuna czy forBET? Który lepszy? Sprawdź porównanie

Porównujemy bukmacherów, dzięki czemu uzyskasz odpowiedź na pytanie, który z nich jest lepszy: Fortuna czy forBET?

Kto ma lepszy bonus na start, Fortuna czy forBET? – FORTUNA

Pozwól, że rozpoczniemy od tego, co szczególnie interesuje graczy, poszukujących dla siebie nowego bukmachera. Jak już pewnie się domyślasz, chodzi o bonusy powitalne.

Fortuna oferuje na start bonus 100% do 2100 zł, cashback do 600 zł a także 20 zł freebetu za rejestrację. Pamiętaj, aby u tego bukmachera użyć Fortuna Kod Promocyjny, który sprawi, że właśnie takie, najwyższe kwoty bonusów będą dostępne i dla Ciebie.

lepszy bonus na start, Fortuna

ODBIERZ BONUS

W forBET bonus na start także jest potrójny. To 14 dni gry bez podatku, 100% od pierwszego depozytu aż do 2000 zł oraz mnożnik zysku do 200 złotych.

Jak więc zestawić ze sobą te oferty? Proste przeliczenie wskazuje, że Fortuna ma wyższe bonusy. Sprawdźmy teraz warunki obrotu. Bonusem 100% w Fortunie należy obrócić czterokrotnie po kursie min. 1.80. W forBET obrót jest co prawda dwukrotny, ale należy postawić zakłady akumulowane z kursem min. 2.50. Więc tutaj mamy remis. Bardziej podoba nam się jednak darmowy zakład od Fortuny (bez depozytu), niż gra bez podatku w forBET. W przypadku drugiej promocji, znów trzeba stawiać zakłady AKO i tym razem z minimum 3 zdarzeniami. Jak widać, w Fortunie bonusy są wyższe, a także nieco bardziej przystępne. Odpowiadając zatem na pytanie, czy Fortuna czy forBET ma lepsze bonusy, przyznajemy szczerze, że Fortuna.

Bonus w Fortunie: 6/6
Bonus w forBET: 4,5/5

Gdzie znajdziesz lepszą ofertę i kursy? – REMIS

Jeśli pod uwagę weźmiemy tylko ofertę na najpopularniejsze wydarzenia sportowe, to bez dwóch zdań wygrywa Fortuna. Jeśli jednak przyjrzymy się całokształtowi, to uczciwie należy ogłosić remis.

Obaj bukmacherzy mają podobną liczbę sportów, w ilości kilkudziesięciu różnych dyscyplin sportowych. W przypadku esportu lepiej wygląda Fortuna, a jeśli chodzi o sporty wirtualne, to szerszą ofertę posiada forBET. Wszystko więc zależy od tego, czym się interesujesz. Przykładowo, tenis wygląda lepiej we Fortunie, a żużel w forBET, który zresztą jest konikiem tego bukmachera. I tak dalej, i tak dalej. Ciężko zatem przesądzić, który bukmacher ma lepszą ofertę, jeśli nie znamy Twoich preferencji. Sam musisz je porównać pod kątem tego, czym się interesujesz. My możemy napisać jedynie tyle – i to szczerze – zarówno oferta Fortuny, jak i forBET stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nie będziesz zawiedziony wybierając bukmachera Fortuna czy forBET.

A co z kursami bukmacherskimi? Fortuna i forBET znów idą łeb w łeb. Fortuna ma przykładowo wyższe kursy na hokej i tenis, ale w forBET zauważyliśmy lepsze kursy na zagraniczne ligi piłkarskie czy wspomniany żużel. Nie jest to jednak regułą, a kursy potrafią się zmieniać nawet i kilka razy w ciągu dnia.

Uczciwie zatem w porównaniu oferty i kursów bukmacherskich, szukając odpowiedzi na pytanie, kto lepszy – Fortuna czy forBET – odpowiadamy: remis!

Oferta Fortuny: 4/6
Oferta forBET: 4/6

Który bukmacher ma lepsze i ciekawsze promocje? – REMIS

Poza bonusami powitalnymi, o które dba forBET kod promocyjny, powinieneś zwrócić także uwagę na promocje okresowe. Jeden, jak i drugi bukmacher je naturalnie oferują, ale gdzie są lepsze? Najpierw odpowiemy na to pytanie, a następnie uzasadnimy. Po raz drugi z rzędu ogłaszamy remis.

Fortuna kusi graczami bonusami na kupony akumulowane, rankingami z cennymi nagrodami czy grą bez podatku w trakcie Happy Hours. W forBET możesz również zagrać bez podatku, wykorzystać podwyższone kursy czy zagrać o cenne nagrody. Obaj bukmacherzy regularnie dbają też o dedykowane promocje na najgorętsze wydarzenia w świecie sportu. Trzeba przyznać, że podobać mogą się zarówno promocje Fortuny, jak i forBET. I tak naprawdę, jak w przypadku oferty zakładów, to, które bonusy są lepsze, uzależnione jest od preferencji klientów. My w tym pojedynku Fortuna czy forBET ogłaszamy remis.

bukmacher ma lepsze i ciekawsze promocje

ODBIERZ BONUS

 

Promocje Fortuny: 4/6
Promocje forBET: 4/6

Szczegółowe porównanie bukmacherów Fortuna i forBET

Czas na kolejne porównania Fortuna czy forBET, a tym razem zajrzymy głębiej do świata bukmacherki i przyjrzymy się kolejnym istotnym, z punktu widzenia klientów, aspektom.

Strona internetowa i funkcje – FORBET

To swoisty pojedynek w rodzaju ciemna kontra jasna strona mocy. Oczywiście z przymrużeniem oka, ale fakt jest taki, że strona Fortuny jest utrzymana w ciemnych barwach, a forBET w bardzo jasnych. Abstrahując już od kolorów, to witryna forBET jest nieco bardziej intuicyjna, ma lepszy rozkład i selekcję poszczególnych zakładów i sportów. Poza tym, znajdziesz tam takie funkcje, jak Betmarket (podgląd kuponów innych graczy), Wyszukiwarkę kursów czy Opcję wysłania szybkiego zakładu. Tym wszystkim forBET przeważa nad Fortuną.

Wrażenia na stronie Fortuny: 5/6
Wrażenia na stronie forBET: 6/6

Zakłady na żywo – FORTUNA

Intuicyjność poruszania się po zakładach live czy w zakładach Fortuna czy forBET jest niemal podobna, zatem nie ma się co nad tym rozwodzić. Zauważamy jednak, że to Fortuna ma więcej zakładów na żywo oraz transmisję (o nich za chwilę) i cenniejsze statystyki na żywo. Jeśli chodzi o kursy w zakładach na żywo, to obaj bukmacherzy idą łeb w łeb. Wcześniejsze czynniki przesądziły jednak o zwycięstwie Fortuny nad forBET.

Zakłady live Fortuna: 5/6
Zakłady live forBET: 4/6

Transmisje online – FORTUNA

Bukmacher Fortuna obok STS ma do zaproponowania graczom największą liczbę transmisji online. Są to streamy zarówno na stronie internetowej, jak i stronie mobilnej. forBET – szczerze mówiąc – wygląda przy tym, jak nieco biedniejszy brat. Na jego łamach znajdziesz tylko sporadyczne transmisje na żywo. I praktycznie w tym miejscu można zakończyć to porównanie bukmacherów.

Transmisje Fortuna: 6/6
Transmisje forBET: 2/6

Aplikacja bukmacherska – FORBET

Aplikacja bukmacherska - FORBET

POBIERZ APLIKACJĘ

Dobra aplikacja to taka, która daje dostęp do wszystkich możliwości strony internetowej. Tak jest w Fortunie i forBET. Szkoda, że żadna z nich nie oferuje bonusu mobilnego, bo byłby to spory handicap względem części bukmacherów. Niemniej jednak, my wybieramy aplikację forBET, która jest przyjemniejsza i nieco bardziej intuicyjna. Jeśli zaś o stricte funkcjonalność chodzi, to nie zauważamy większych różnic, pomiędzy aplikacją Fortuny, a forBET.

Aplikacja Fortuna: 5/6
Aplikacja forBET: 5,5/6

Podsumujmy plusy i minusy bukmacherów Fortuna oraz forBET

Na zakończenie porównania bukmacherów Fortuna oraz forBET, podsumujmy raz jeszcze najważniejsze plusy i minusy każdego z nich. Trochę ich się zebrało.

Fortuna
forBET

✅Przejrzyste bonusy na start

✅Wysokie i różnorodne bonusy na start

✅Darmowy zakład

✅Zachwycająca liczba transmisji na stronie i w aplikacji

✅Dobrze działająca opcja cashout

✅Średnia liczba promocji okresowych

✅Ciekawa promocja gry bez podatku przez 14 dni

✅Innowacyjne funkcje Betmarket, Szybki zakład, Wyszukiwarka kursów

✅Przejrzysta i funkcjonalna strona oraz aplikacja mobilna

❌Przydałaby się intuicyjniejsza strona internetowa

❌Brak dedykowanego bonusu w aplikacji na telefon

❌ Brak darmowego zakładu na start

❌ Nie ma bonusu mobilnego

Wniosek: Fortuna czy forBET? Stawiamy na FORTUNĘ

Pozostaje nam teraz wybrać. I wybieramy Fortunę. Jest to nieco lepszy bukmacher, niż forBET. Oczywiście to, że w starciu Fortuna czy forBET postawiliśmy na tego pierwszego, wcale nie oznacza, że drugi jest kiepskim bukmacherem. Wręcz przeciwnie. Jak sam widzisz, w wielu kategoriach był remis czy wynik był bliski. Tak naprawdę od Twoich indywidualnych preferencji zależy, który bukmacher będzie dla Ciebie lepszy. Jeśli już zdecydowałeś, życzymy dużych wygranych!

Zapoznaj się również z porównaniem Fortuna czy LVBET. Dowiedz się, u którego z nich lepiej obstawiać mecze.