Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków typy, zakłady, kursy, transmisja, gdzie oglądać mecz? (Fortuna 1 Liga, 15.10)

W nadchodzącej kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi będziemy świadkami spotkania dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn ze środka tabeli. Przygotowaliśmy zatem na starcie Termalica – Wisła Kraków typy całkowicie za darmo.

Termalica – Wisła Kraków typy przedmeczowe i najciekawsze kursy

Odpowiemy na kilka pytań odnośnie starcia Termalica – Wisła Kraków. Gdzie obejrzeć, kto jest faworytem i jakie są atrakcyjne kursy? Tego dowiecie się z artykułu poniżej.

To pierwszy pojedynek tych drużyn w ramach rozgrywek 1 ligi

Przed starciem Termalica – Wisła Kraków kursy bukmacherskie wskazują na zespół z Niecieczy. Czy taki scenariusz ma szansę się sprawdzić? Prześledźmy wyniki obydwu drużyn w tym sezonie. Słonie w obecnej edycji rozgrywek zgromadziły do tej pory 18 punktów i z bilansem 4 wygranych, 6 remisów oraz 3 porażek plasują się na 10 pozycji w ligowej tabeli. Zespół Białej Gwiazdy ulokowany jest pozycję niżej. W 13 spotkaniach Wiślacy zdobyli tyle samo punktów ale złożyły się na to 5 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek. Kto zatem jest naszym faworytem?

termalica - wisla krakow typy

Naszym zdaniem po sobotnim pojedynku 3 punkty dopisać będą sobie mogli piłkarze gospodarzy. Drużynę Wisły dotknęły ostatnio zmiany na stanowisku szkoleniowca co na pewno odbiło się na zespole. Dodatkowo zespół spod Wawelu przegrał 4 ostatnie, wyjazdowe spotkania w rozgrywkach 1 Ligi. Drugie nasze na starcie Termalica – Wisła Kraków typy to propozycja, że obydwa zespoły skończą tą potyczkę z golem. Spoglądając w statystyki bezpośrednich spotkań widzimy, że taki scenariusz miał miejsce w 3 z 5 ostatnich takich meczów.

Bezpośrednie mecze Termalica – Wisła Kraków

  • Wisła Kraków – Termalica 3:0
  • Termalica – Wisła Kraków 2:2
  • Wisła Kraków – Termalica 2:1

Nadchodzące starcie będzie pierwszym bezpośrednim pojedynkiem tych zespołów rozegranych w ramach 1 Ligi. Do tej pory sobotni rywale mierzyli się ze sobą tylko w meczach towarzyskich lub w rozgrywkach Ekstraklasy.

Gdzie będzie można znaleźć transmisję sobotniego starcia?

Z meczu Termalica – Wisła Kraków transmisja przeprowadzona będzie w telewizji na kanale Polsat Sport News oraz w internecie w serwisie statscore po wykupieniu dostępu oraz na platformie Polsat Box Go.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Kiedy, gdzie i o której nadchodzące spotkanie?

Pierwszy gwizdek arbitra na stadionie w Niecieczy w sobotę, 15 października o godzinie 17:30.