Tottenham – AC Milan typy i kursy bukmacherskie (08.03.2023)

Historia pokazuje, że spotkania w Lidze Mistrzów z udziałem Rossonerich to zwykle wielka piłkarska uczta. Czy podobnie będzie i tym razem? Sprawdźcie Tottenham – AC Milan typy oraz zapowiedź meczu.

Tottenham Hotspur – AC Milan typy i przewidywania

Możliwość mierzenia się z najlepszymi drużynami w Europie to wielka szansa. Zarówno na doskonalenie swoich umiejętności, jak i na zyskanie cennych środków do klubowej kasy. Nic więc dziwnego, że to właśnie dobra gra w Lidze Mistrzów jest w tym momencie kluczowa dla paru czołowych zespołów na Starym Kontynencie. Mowa tu między innymi o Tottenhamie oraz Milanie.

tottenham-ac-milan-typy

Każda z tych ekip nie ma właściwie większych szans na sięgnięcie po jakąkolwiek statuetkę na krajowym podwórku, stąd też można zaobserwować ich pełne skupienie na Champions League. Nieco lepiej ta sztuka powodzi się dotychczas popularnym Il Diavolo, ale ta skromna wygrana z pierwszej odsłony dwumeczu nie przesądza jeszcze w zasadzie o niczym.

W sekcji Tottenham – AC Milan typy bez chwili zawahania się pragniemy więc zaproponować Wam dwie niezwykle interesujące propozycje. Pierwsza dotyczy dorobku bramkowego obydwu drużyn. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że widzowie zgromadzeni na londyńskim obiekcie będą świadkami przynajmniej jednego trafienia po każdej ze stron tego pojedynku.

Wielce prawdopodobne, że autorem gola dla gości zostanie Olivier Giroud. Najlepszy strzelec włoskiej drużyny to gracz znający klimat Ligi Mistrzów jak mało kto. Jeśli ktoś ma poprowadzić siedmiokrotnych zwycięzców tych prestiżowych rozgrywek w kierunku triumfu numer osiem, to będzie to właśnie 36-letni napastnik urodzony we francuskim Chambery.

Tottenham – AC Milan ostatnie wyniki

Antonio Conte ma z pewnością w tej chwili spory ból głowy. Dwie kolejne porażki (w pucharze oraz lidze) nie są bowiem zbyt dobrym prognostykiem dla jego drużyny na kilka chwil przed jednym z najważniejszych spotkań kampanii 2022/2023. Pewnym pocieszeniem może być fakt, iż Rossoneri także zanotowali podczas weekendowej serii gier dość niespodziewaną porażkę. Oni w przeciwieństwie do londyńczyków mają jednak pewien bufor bezpieczeństwa w postaci jednej bramki zaliczki. To pozwala im podejść do tej rywalizacji w dużo lepszych nastrojach.

Ostatnie mecze Tottenhamu

  • Wolves – Tottenham 1:0
  • Sheffield Utd – Tottenham 1:0
  • Tottenham – Chelsea 2:0

Ostatnie mecze Milanu

  • Fiorentina – Milan 2:1
  • Milan – Atalanta 2:0
  • Monza – Milan 0:1

Tottenham – AC Milan bezpośrednie mecze

  • Milan – Tottenham 1:0
  • Tottenham – Milan 1:0
  • Tottenham – Milan 2:0

W przeszłości obydwie ekipy spotykały się ze sobą kilkukrotnie. Mimo iż dużo lepszym bilansem w tej rywalizacji może pochwalić się Tottenham, to w ostatniej bezpośredniej potyczce górą był zespół dowodzony przez Stefano Pioliego. Tylko powrót do poprzedniego stanu rzeczy pozwoli Kogutom na grę w kolejnej fazie zmagań. Pytanie tylko, czy będą mieli na tyle sił, aby przeciwstawić się swojemu groźnemu rywalowi z Półwyspu Apenińskiego.

Tottenham – AC Milan kursy bukmacherskie

Po tym, jak sprawdziliście, jak przedstawiają się Tottenham – AC Milan typy, warto rzucić okiem także w kierunku kursów bukmacherskich. Jeśli sugerować by się wyłącznie nimi, to niemal w ciemno można zakładać się o triumf Kogutów. Naszym skromnym zdaniem jest to tym razem dość spore ryzyko.

Gdzie oglądać Tottenham – AC Milan ? Transmisja

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Premium 2. Drugą z niezwykle istotnych kwestii jest to, o której Tottenham – AC Milan? Rozpoczęcie zmagań zaplanowano więc na godz. 21:00 w dniu 8 marca 2023 roku.