Polska – Francja typy, kursy i zapowiedź (8.03.2023)

Reprezentacja Polski znów zagra z Francuzami. Przed tym ciekawym pojedynkiem szczypiornistów prezentujemy atrakcyjne Polska – Francja typy.

Polska – Francja typy i przewidywania

Pora nieco szerzej omówić nasze Polska – Francja typy. Skąd takie, a nie inne prognozy? Niestety, przeczuwamy, że biało-czerwoni nie wygrają tego spotkania, a wszystko ze względu na to, jak ostatnio sprawowali się w starciach z “Trójkolorowymi”.

Polska - Francja typy

Polacy przegrali aż cztery z poprzednich pięciu meczów z Francuzami. To chyba mówi samo za siebie i wyraźnie pokazuje, która drużyna jest silniejsza. Wydaje się, że “Trójkolorowi” nie powinni mieć jakichś gigantycznych problemów z pokonaniem Polaków.

Przewidujemy jednak, że nie wygrają większą różnicą niż pięć bramek. To dlatego, że większość poprzednich meczów Polski z Francją była w miarę zacięta. Aż w trzech z pięciu ostatnich starć “Trójkolorowi” nie wypracowali na koniec większej przewagi niż dwie bramki.

Warto odnotować, że tym razem polscy i francuscy szczypiorniści zmierzą się w ramach trzeciej rundy kwalifikacji do mistrzostw Europy. Po dwóch spotkaniach zarówno Polacy, jak i Francuzi mają na swoim koncie komplet punktów i są na dobrej drodze, by wywalczyć awans do rundy wstępnej mistrzostw Europy. Włosi i Łotysze wyraźnie odstają.

Polska – Francja bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch zespołów odbył się 11 stycznia 2023 roku. Podczas mistrzostw świata minimalnie lepsi okazali się Francuzi.

  • Francja – Polska 26:24
  • Francja – Polska 29:15
  • Francja – Polska 26:25

Wcześniej również górą byli Francuzi. Najpierw pokonali biało-czerwonych 26:25, by następnie rozprawić się z naszą reprezentacją aż 29:15.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Polska – Francja? Transmisja

W meczu trzeciej rundy kwalifikacji do mistrzostw Europy w piłce ręcznej reprezentacja Polski zmierzy się z Francuzami. Kiedy Polska – Francja i o której godzinie?

Mecz został zaplanowany na 8 marca 2023 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godzinie 18:00. Spotkanie będzie transmitowane na TVP Sport.

Pojedynek będzie można śledzić również za pośrednictwem internetu. Darmowy stream udostępniony zostanie na sport.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport.