Wisła Płock – Śląsk typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (29.10.2022)

Przed nami 15 kolejka rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Przygotowaliśmy na starcie Wisła Płock – Śląsk typy, które pomogą w obstawianiu.

Wisła Płock – Śląsk Wrocław (29.10.2022)

Płocczanie w tym sezonie są największą rewelacją rozgrywek ligowych a drużyna ze stolicy Dolnego Śląska spisuje się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Jakie są nasze przewidywania co do meczu Wisła Płock – Śląsk Wrocław?

wisla plock - slask typy

Tak jak pisaliśmy, podopieczni Radosława Sobolewskiego to w tej chwili największe pozytywne zaskoczenie tej części sezonu. Nafciarze przez długi okres znajdowali się na ligowym szczycie. Obecnie plasują się oni na 3 pozycji z dorobkiem 25 punktów. Na ten rezultat złożyło się odpowiednio 7 triumfów, 4 remisy i 3 porażki. Wiele wskazuje na to, że jeśli płocczanie utrzymają taką formę to ujrzymy ich w eliminacjach do europejskich pucharów. Odmienne nastroje panują we Wrocławiu. Drużyna z Dolnego Śląska po 14 ligowych kolejkach (w których odniosła 4 wygrane, 5 remisów i 5 porażek) zgromadziła 17 oczek, pozwala to w chwili obecnej zajmować 12 pozycję. Z pewnością kibice we Wrocławiu czekają na lepszą formę swoich ulubieńców. Czy kolejne punkty zdobędą oni już w sobotę na trudnym, płockim terenie?

Wisła Płock – Śląsk wyniki bezpośrednich meczów

  • Wisła Płock – Śląsk 1:2
  • Śląsk – Wisła Płock 3:1
  • Śląsk – Wisła Płock 0:0
  • Wisła Płock – Śląsk 1:0
  • Wisła Płock – Śląsk 1:2

Pierwsze bezpośrednie spotkanie tych zespołów odbyło się w 2000 roku. Do tej pory lepszym bilansem zwycięstw legitymuje się zespół Śląska.

Wisła Płock – Śląsk typy bukmacherskie

Wybraliśmy dla was, dwa naszym zdaniem najciekawsze na starcie Wisła Płock – Śląsk typy. Uwzględniliśmy w nich ostatnią formę drużyn jak i wyniki bezpośrednich potyczek. Według nas w sobotę, kolejne ligowe zwycięstwo tego sezonu odniesie zespół Wisły Płock. W obecnie trwających rozgrywkach Nafciarze są zespołem lepszym, a w ostatnich 6 ligowych pojedynkach, rozegranych na własnym obiekcie triumfowali aż 4-krotnie. Naszym zdaniem w meczu tym padnie mniej niż 3.5 gola. Taki scenariusz miał miejsce w 4 z 5 ostatnich bezpośrednich starciach sobotnich rywali.

Wisła Płock – Śląsk kursy bukmacherskie

Według bukmacherów, jak również i nas, faworytem nadchodzącego starcia jest drużyna Wisły Płock. Wystarczy spojrzeć w statystyki tego sezonu, by zobaczyć, że prezentują oni zdecydowanie lepszą formę niż ich sobotni rywale.

  • Wygrana Wisły Płock: 2.00
  • Remis: 3.55
  • Wygrana Śląska: 3.75

Wisła Płock – Śląsk gdzie oglądać?

Już 29 października o godzinie 20:00 spotkanie Wisła Płock – Śląsk. Transmisja z tego meczu dostępna będzie w Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz na platformach CANAL+ online, myCanal, Player.pl, Polsat Box Go.