Wyniki na żywo – piłka nożna (12 września)

Wyniki na żywo – piłka nożna (12 września)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Górnik II Łęczna – Huragan Międzyrzec Podlaski o godzinie 11:00
  • Orlęta Łuków – POM Iskra Piotrowice o godzinie 12:00
  • Korona II Kielce – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 14:00
  • Hetman Zamość – Avia Świdnik o godzinie 15:00
  • Sparta Rejowiec Fabryczny – Lutnia Piszczac o godzinie 15:00
  • Siarka Tarnobrzeg – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 16:00
  • Stal Kraśnik – ŁKS Łagów o godzinie 16:00
  • Start Krasnystaw – Bizon Jeleniec o godzinie 16:00
  • Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice o godzinie 16:00
  • Gryf Gmina Zamość – Kłos Chełm o godzinie 16:00
  • Motor Lublin – Błękitni Stargard o godzinie 18:00

 

2020-09-12 11:00 Górnik II Łęczna
2

Huragan Międzyrzec Podlaski
0

Koniec meczu 27′ Jakub Cielebąk
70′ Jakub Cielebąk
16′ niewykorzystany rzut karny – Alan Olszewski (obrona bramkarza)

 

2020-09-12 12:00 Orlęta Łuków
0

 POM Iskra Piotrowice
2

Koniec meczu 33′ Jarosław Walęciuk
45′ Daniel Juchna

 

2020-09-12 14:00 Korona II Kielce
8

Podlasie Biała Podlaska
0

Koniec meczu 13′ Maciej Firlej (rzut karny)
20′ Maciej Firlej (rzut karny)
32′ Mateusz Sowiński
38′ Maciej Firlej
41′ Mateusz Sowiński
47′ Jakub Górski
60′ Wiktor Długosz
64′ Jakub Górski

 

2020-09-12 15:00 Hetman Zamość
0

Avia Świdnik
3

Koniec meczu 1′ Kamil Oziemczuk
10′ Kamil Oziemczuk
62′ Paweł Uliczny

 

2020-09-12 15:00 Sparta Rejowiec Fabryczny
1

Lutnia Piszczac
2

Koniec meczu 34′ Damian Kuśmierz 6′ Adrian Hołownia
81′ Damian Artymiuk

 

2020-09-12 16:00 Siarka Tarnobrzeg
3

Orlęta Radzyń Podlaski
0

Koniec meczu 49′ Paweł Wolski
77′ Paweł Wolski
86′ Mateusz Janeczko
68′ czerwona kartka – Radosław Kursa (za dwie żółte)

 

2020-09-12 16:00 Stal Kraśnik
1

ŁKS Łagów
2

Koniec meczu 32′ Krystian Michalak 45′ Kacper Rogoziński
90+2′ Adam Imiela (rzut karny)

 

2020-09-12 16:00 Start Krasnystaw
2

Bizon Jeleniec
2

Koniec meczu 42′ Michał Wójtowicz
48′ Kryspin Florek
35′ Arkadiusz Osiak
53′ Łukasz Olek

 

2020-09-12 16:00 Victoria Żmudź
1

 Kryształ Werbkowice
0

Koniec meczu 48′ Dawid Pikul

 

2020-09-12 16:00 Gryf Gmina Zamość
1

Kłos Chełm
0

Koniec meczu 28′ Patryk Kierepka

 

2020-09-12 18:00 Motor Lublin
2

Błękitni Stargard
2

Koniec meczu 58′ Tomasz Swędrowski
90+1′ Tomasz Swędrowski
14′ Dawid Polkowski (rzut karny)
41′ Oskar Ryk
0 0 vote
Article Rating