Zagłębie Lubin – Wisła Płock typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (PKO Ekstraklasa, 18.09)

Już w najbliższą niedzielę na Dolny Śląsk największa niespodzianka pierwszej części sezonu rozgrywek PKO Ekstraklasy. Przygotowaliśmy na starcie Zagłębie Lubin – Wisła Płock typy, które pomogą w złożeniu zakładów.

Zagłębie Lubin – Wisła Płock typy na mecz

U startu sezonu drużyna Wisły Płock wyrosła na największą rewelację rozgrywek. Czy w Lubinie dopiszą kolejne 3 punkty do swojego dorobku? Jakie są najciekawsze na potyczkę Zagłębie Lubin – Wisła Płock kursy?

Czy Miedziowi postawią opór w spotkaniu z płocczanami?

Zespół Zagłębia nie najlepiej rozpoczął ligowe rozgrywki. Po 9 kolejkach piłkarze z Dolnego Śląska zajmują miejsce w strefie spadkowej z dorobkiem 10 punktów i bilansem 2 zwycięstw, 4 remisów i 3 porażek. Co prawda do miejsca w środku tabeli lubinianie tracą tylko 2 oczka ale bez poprawy jakości gry na niewiele się to zda. W zupełnie odmiennych humorach do Płocka przyjadą piłkarze Wisły. Aż 5 wygranych, 2 remisy i 2 porażki daje piłkarzom Pavola Stano pozycję lidera rozgrywek (tyle samo punktów ma Legia Warszawa i Pogoń Szczecin).

zaglebie lubin - wisla plock typy

Nasze na mecz Zagłębie Lubin – Wisła Płock typy to pewne zwycięstwo gości. Słaba forma Miedziowych oraz rewelacyjna dyspozycja płocczan pozwala nam sądzić, że Wiślacy nie pozostawią swojemu rywalowi złudzeń. Dodatkowo 4 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków padło łupem obecnego lidera Ekstraklasy. Śmiemy twierdzić, że w tym starciu padnie dużo bramek (naszym zdaniem powyżej 3.5). Taki scenariusz realizował się w 3 ostatnich potyczkach tych drużyn.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Zagłębie Lubin – Wisła Płock 3:1
  • Wisła Płock – Zagłębie Lubin 4:0
  • Wisła Płock – Zagłębie Lubin 4:0

Tak jak pisaliśmy wyżej, w ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi dwoma ekipami padało bardzo dużo bramek.

Zagłębie Lubin – Wisła Płock gdzie obejrzeć mecz lidera?

Niedzielne starcie obejrzeć będzie można w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Dodatkowo z pojedynku Zagłębie Lubin – Wisła Płock transmisja internetowa przeprowadzona będzie na platformach myCanal, CANAL+ online, Player.pl, Polsat Box Go.

Pierwszy gwizdek arbitra, gdzie i kiedy?

Pojedynek na Stadionie w Lubinie rozpocznie się w niedzielę, 18 września o godzinie 15:00.