FC Barcelona – Vive Kielce typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (Liga Mistrzów, 22.09)

Pora na kolejne emocje związane ze zmaganiami w ramach Ligi Mistrzów. W niniejszym tekście prezentujemy FC Barcelona – Vive Kielce typy.  Czy ekipa z Polski ma szansę na wygranie w stolicy Katalonii?

FC Barcelona – Vive Kielce typy bukmacherskie na pojedynek w Hiszpanii

W tym materiale zdradzimy wam, FC Barcelona – Vive Kielce gdzie obejrzeć. Nim to jednak nastąpi, chcielibyśmy zaprezentować nasze prognozy na to spotkanie. Takie mamy przewidywania:

Zacięte widowisko w Barcelonie?

Obie ekipy mają już za sobą pierwsze mecze w ramach tej kampanii Ligi Mistrzów. Oczywiście wyniki warto wziąć pod uwagę, analizując FC Barcelona – Vive Kielce kursy. Drużyna z Hiszpanii w pierwszym pojedynku LM pokonała Szeged 35:28.

FC Barcelona - Vive Kielce typy

Łomża Industria Kielce również odnotowała triumf. Kielczanie okazali się lepsi od ekipy Nantes. Rozprawili się z nią w stosunku 40:33.

Bez wątpienia ekipy z Barcelony i Kielc mają spory potencjał i mogą stworzyć kapitalne widowisko. Wydaje się, że emocji w meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów absolutnie nie zabraknie. Kto okaże się lepszy?

Faworytem są gospodarze. Przeczuwamy jednak, że jeżeli wygrają, to maksymalnie dwoma bramkami. Ostatnie pojedynki tych dwóch ekip były szalenie wyrównane i aż w trzech poprzednich starciach decydowała różnica właśnie dwóch trafień! Raz na korzyść Barcy, dwukrotnie na plus dla kielczan.

Mamy też FC Barcelona – Vive Kielce typy, że padnie tutaj co najmniej 65 bramek. Skąd właśnie takie przewidywania? Spotkania tych dwóch ekip praktycznie zawsze obfitowały w trafienia. Tym razem powinno być podobnie.

Bezpośrednie mecze FC Barcelona – Vive Kielce

  • FC Barcelona – Vive Kielce 37:35 (28:28)
  • Vive Kielce – FC Barcelona 29:27
  • FC Barcelona – Vive Kielce 30:32

Do ostatniego starcia tych dwóch ekip w Lidze Mistrzów doszło 19 czerwca 2022 roku. Wówczas po regulaminowym czasie gry było 28:28, a w dogrywce triumfowała Barcelona i ostatecznie padł rezultat 37:35.

Gdzie transmisja z meczu FC Barcelona – Vive Kielce?

Oczywiście prowadzona będzie FC Barcelona – Vive Kielce transmisja. Znajdziesz ją na kanale Eurosport 1. Poniżej inne warianty:

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Kiedy odbędzie się pojedynek w Barcelonie?

Mecz zaplanowano na 22 września 2022 roku. Początek o 20:45.